מעדניית הבשר של סופרמרקט באוקראינה הסעירה את הגולשים ברשת, לאחר שאחד הקצבים בחנות הכין "מיצג אומנותי" באווירת ליל כל הקדושים. על פי הדיווחים של אתר האינטרנט Daily Star, הקצב עיצב את הבשר שבתצוגה כך שהוא ידמה אדם שעורו נפשט ממנו – וחלק מהלקוחות היו מזועזעים מזה לגמרי.

אחת הלקוחות צילמה את המיצג השנוי במחלוקת, אשר זכה לכינוי "חלומם של קניבלים", והעלתה אותו לרשת – שם הוא הפך לוויראלי. כפי שאתם יכולים לראות בתמונה, הוא השתמש ברצועות בייקון בשביל לדמות את רקמות הפנים, נתחי חזיר בשביל לדמות את הצלעות, נקניקיות בשביל לדמות את הקרביים ואפילו הוסיף כבד אווז בשביל לדמות את הכבד האנושי.

אם אתם שואלים את עצמכם ממה הוא עיצב את העיניים, אז התשובה היא שתי ביצים שעליהן הוא הניח טבעות זיתים שחורים – מעדנייה, בכל זאת. על פי הדיווחים של כלי התקשורת המקומיים, המיצג נראה בסופרמרקט של העיר פסטיב, אשר שוכנת דרום-מערבית לקייב. עשרות אנשים הזדעזעו מהדימוי המבחיל והביעו את מורת רוחם ברשתות החברתיות.

אחד הלקוחות זעם כל כך על המיצג ההזוי הזה, שהוא התחייב להחרים את המעדנייה. "הדבר הזה דוחה, מה עוד אפשר להוסיף?", הוא סיפר לכתבים מקומיים, "הקצב הזה איבד כל קשר למציאות ואני לא מתכוון לקנות ממנו יותר לעולם". הנהלת הסופרמרקט מודעת לתקרית, אך עדיין לא הגיבה.