אין תמונה
מחוברות לכל החיים

אביגייל ובריטני הנזל הן התאומות הסיאמיות המפורסמות ביותר בעולם - הן חולקות הכול במלוא מובן המילה ועכשיו יש להן גם זמן מסך משותף. פרק הבכורה של סדרת ריאליטי חדשה בשם "אבי & בריטני" שתעקוב אחריהן ישודר ב-28 באוגוסט.

סיפורן של התאומות המחוברות ממינסוטה (ארה"ב) ריגש מיליוני בני אדם אחרי שהן התארחו בתכנית של אופרה ווינפרי בגיל שש. כשהרופאים הציעו להוריהן לנסות להפריד אותן בניתוח, בני הזוג סירבו אחרי שהבינו שככל הנראה רק תינוקת אחת תשרוד. זו הייתה החלטה אמיצה והיום הן מנהלות בזכותה חיים מלאים.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

לתאומות הנזל ראשים נפרדים אך גופן מחובר בצורה סימטרית כמעט מושלמת. כשהן רק החלו לגלות את דרכן בעולם הן הבינו מהר מאוד ששיתוף פעולה יהיה מרכיב מפתח בחייהן: אביגייל שולטת על החלק הימני של גופן המשותף, בריטני שולטת על החלק השמאלי וביחד הן מסוגלות לעשות הכול.

אין תמונה
עברו שני מבחני נהיגה שונים למרות שהן שולטות בגוף ביחד
אין תמונה
מנהלות חיי חברה ולמדו גם להתאהב

לכל אחת מהן יש עמוד שדרה נפרד ושניהם מתחברים לעמוד שדרה אחד מתחת לצלעות; יש להן ריאות נפרדות ואפילו שני לבבות נפרדים המחוברים לאותה מערכת כלי דם, שזה אומר שאם אחת שותה יותר מדי - השנייה גם משתכרת. לכל אחת מהן יש אישיות נפרדת; הן אוהבות ושונאות דברים שונים ואפילו עברו שני מבחני נהיגה שונים למרות שהן חייבות לשתף פעולה כדי לנהוג.

למרות מצבן הייחודי של אבי ובריטני, רוב התאומים הסיאמיים לא שורדים בשל סיבוכי לב או איברים פנימיים אך הבנות הצליחו לשרוד, להתפתח, לצאת עם בחורים ואפילו להתאהב.