מורה למוזיקה מארה"ב נעצרה בחשד ששכבה עם אחת התלמידות שלה. אוליביה אורץ, בת 26 ממדינת פנסילבניה, הובאה למעצר אחרי שבעלה דיווח לרשויות האכיפה על הרומן שלה עם בת ה-17. כעת, היא חשודה בשורת עברות מין, כולל בעילת קטינה.

מערכת היחסים בין אורץ והנערה נחשפה על ידי בעלה של המורה, אחרי שזה מצא את ההתכתבויות שלהן במכשיר הטאבלט של רעייתו. מאוחר יותר, התברר לו שהמאהבת של אשתו היא למעשה אחת מתלמידות המקהלה שלה. בשלב הזה, הוא יצר קשר עם הנהלת בית הספר ואלו פנו למשטרה.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שמצאו יותר מ-100 הודעות שהוחלפו בין המורה לתלמידה. במהלך החקירה של הנערה, היא הודתה שביקרה בביתה של אורץ מספר פעמים בזמן שבעלה היה בנסיעת עבודה ובאותן הזדמנויות, השתיים קיימו יחסי מין.

התלמידה ציינה שביקרה את אורץ גם אחרי שהפרשה נחשפה כדי לנחם אותה. בת ה-17 סיפרה שהיא עדיין הייתה בקשר עם המורה למרות ההליך המשפטי שנפתח נגדה ואף טענה שהשתיים מאוהבות אחת בשנייה.

אורץ שוהה מאז בבית המעצר של מחוז לורנס, ששוכן צפונית לעיר פיטסבורג, בערבות של 150 אלף דולר. מועד השימוע הבא שלה נקבע לשבוע הבא.

נציין שזו לא פרשיית המין הראשונה במגמת המוזיקה של בית הספר התיכון. המורה האחרון שאייש את תפקידה של אורץ מואשם גם הוא בעברות מין נגד בני נוער. ג'ונתן פריאנו בן ה-37 מואשם בעשרה סעיפי תקיפה מינית ועוד שני סעיפים של יחסי מרות. מועד השימוע הבא שלו נקבע לחודש יוני.