אזהרה: התמונות בכתבה עלולות להיות קשות לצפייה

אישה בשנות ה-20 לחייה כמעט איבדה את השפה העליונה שלה בעקבות סיבוך בלתי צפוי של ניתוח קוסמטי. פייג' בלינגר, אחות סיעודית ממדינת ארקנסו, סיפרה שהכל קרה אחרי שהלכה לעשות מילוי שפתיים שגרתי.

"אני זוכרת שהרגשתי קצת התנגדות כשהקוסמטיקאית הזריקה את החומר וזה כאב מאוד", סיפרה בת ה-26. "למרות זאת, היא אמרה לי שזה נורמלי לחלוטין". עד מהרה, תופעות הלוואי של הטיפול הכושל החלו להופיע על פניה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, בלינגר תיארה כיצד השפה העליונה שלה החלה להחוויר, והיא סבלה מכאבים איומים ונפיחות. "לא הצלחתי בכלל לחייך ובקושי יכולתי לדבר", סיפרה. "שלחתי הודעה לקוסמטיקאית, אבל היא אמרה שזה נורמלי לחלוטין ואני רק צריכה לעסות את האזור".

בלינגר בסופו של דבר פנתה לסיוע רפואי אחרי שהשפה החלה להכחיל ופצע שחור הופיע. בדיקה יסודית חשפה מאוחר יותר כי בת ה-26 סבלה מחסימה של כלי דם כי חומר המילוי הוזרק בטעות לאחד הוורידים בפניה.

רופאים הצליחו בסופו של דבר לשחרר את החסימה, אבל האחות הצעירה נאלצה לשלם כמעט 6,000 דולר על סדרת טיפולים – ואם זה לא היה מספיק מרגיז, היא מוסיפה שהקוסמטיקאית מעולם לא לקחה אחריות על מעשיה.

"היא עד עכשיו טוענת שכל זה קרה באשמתי, כי לא עקבתי אחרי ההוראות שלה", ציינה האחות. "זה כל כך מרגיז אותי, אני לא מסוגל לתאר כמה. מזל שפניתי לסיוע רפואי, אחרת אולי היו קוטעים לי את כל השפה העליונה".

בלינגר חשפה מאז את התקרית בחשבון הפייסבוק שלה, בתקווה שאנשים אחרים ששוקלים לבצע ניתוח קוסמטי ילמדו מהטעויות שלה. "כבר אין לי גלדים על השפה, אבל נשארתי עם צלקת ענקית", הוסיפה. "אני לעולם לא אעשה ניתוח כזה יותר בחיים".