"זה הולך להיות פרק זמן קשה למערכות יחסים בשביל כולנו": האסטרולוגית האוסטרלית רוז סמית' חשפה לאחרונה את השפעות הירח המלא שעתיד לזרוח בהמשך הערב – וטענה שהוא עלול להביא איתו השפעות לא כל כך סימפטיות.

סמית' טענה שירחים מלאים באופן כללי נוטים "להוציא שיגעונות מאנשים", אבל הפעם ההשפעה תהיה מוגברת כיוון שמדובר ב"ירח דם" – שמקבל את שמו בגלל הגוון האדמדם שלו. "המון מערכות יחסים עומדות להסתיים בזמן הזה", טענה האסטרולוגית. "כל המזלות עומדים להיות מושפעים מירח הדם, אבל בעיקר מזלות האש (כלומר, קשת, אריה וטלה)".

View this post on Instagram

A post shared by Nick Fedele (@nf4000)

סמית' ממשיכה: "בני מזל קשת צפויים לקבל דחפים עצומים להוציא את כל הכעסים והמתחים שלהם – וכך גם שאר בני מזלות האש. המשמעות היא הרבה מתחים בבית, אז תתכוננו לזה מראש".

האסטרולוגית אומרת שרצוי למצוא דרכים לשחרר מתחים ולבטא כעסים בצורה בריאה יותר – נניח באימון גופני. לטענתה, כל המזלות אמנם יושפעו מירח הדם הקרב, אולם בני מזלות המים (סרטן, דגים ועקרב) צפויים להיות שלווים יותר מכולם.

View this post on Instagram

A post shared by WELCOME TO MOON (@welcometo_moon)

מעבר להשפעותיו של הירח המלא, סמית' טוענת שמצב הרוח של כולנו צפוי להיות מושפע לרעה בעתיד הקרוב גם כיוון שכוכב חמה (מרקיורי) יימצא בנסיגה בין ה-29 במאי וה-22 ביוני. היא מסבירה: "נסיגות של כוכב חמה משפיעות על דרכי התקשורת שלנו וזו תקופה שבה יש הרבה אי-הבנות בין אנשים".

היא ממשיכה: "החודש הקרוב עומד להיות תקופת מבחן עבור מערכות יחסים, אז קחו את זה בחשבון. אל תתנו לזה להשפיע עליכם יותר מדי. חשוב להיות סבלניים ולאפשר לבן או בת הזוג שלכם מקום לתמרן בתוך הזוגיות".