נמחצת (צילום: News Dog Media)
איך את נושמת?! | צילום: News Dog Media

יש כאלה שאוהבות למחוץ ויש כאלה שאוהבות להמחץ. פטיט אודט דלקרואה, כשמה כן היא, מגיעה לגובה 1.52 מטרים, זה לא מונע ממנה לשחק במגרש של הגדולות. מאוד גדולות. אודט מרוויחה את שכרה בכך שהיא נמחצת על ידי נשים ששוקלות פי כמה וכמה יותר ממנה. והיא נהנת מזה. "אני מקבלת הנאה פיזית מלהיות מרותקת, או לכודה. זה ההפך מקלסטרופוביה בשבילי", היא גרפה כ-713,600 שקלים לאחר שנמחצה על ידי 5 נשים ששוקלות יחד כמעט 800 קילוגרמים.

"אני יודעת שזה נשמע מוזר, אבל אני אוהבת להמעך - זה ריגוש", כך בת ה-25 שנמצאת במערכת יחסים תומכת עם אשז בן ה-37, היא הוסיפה:  "כבר נמחצתי בידי נשים עם שדיים במידת חזייה 102ZZZ. לא יכולתי לנשום בכלל, ועדיין הרגשתי כל כך רגועה".

אודט, מלוס אנג'לס, ארה"ב, מודה כי היא לעתים חוששת לחייה. "חלק מהלקוחות שלי משלמים לי לעשות pigpiles, מצב שבו כמה נשים גדולות יושבות עליי בזמן שאני שוכבת על משטח קשה. זה יכול להיות בלתי נסבל", היא מספרת, "מעולם לא היו לי שום פציעות, אבל זה יכול להיות מסוכן".

נמחצת (צילום: News Dog Media)
עוד יום בעבודה | צילום: News Dog Media

כל הסיפור החל כאשר אודט למדה באוניברסיטה, "כשהייתי בת 19, נשכרתי על ידי כמה מחברי הסטודנטים לאמנות לדגמן לציורים שלהם", היא נזכרת כיצד הכל התחיל, "נהנתי לדגמן בעירום. אחד האמנים הציע לי לנסות דוגמנות פטיש. עם הזמן, הרחבתי את מה שהייתי מוכנה לעשות". היא הקימה אתר בו הציגה את עבודות הדוגמנות שלה. בשנת 2011, קיבלה אודט הצעה ממעריץ באתר. הוא שאל האם תהיה מוכנה להמחץ על ידי אישה גדולה. "מעולם לא שמעתי על זה, אבל הוא הבטיח לי שאנשים ישלמו כסף טוב אם אשים סרטון כזה באתר שלי. חשבתי, למה לא לנסות".

"כשפרסמתי את הסרטון באתר שלי, זה היה להיט! הבנתי שיש ביקוש עצום לנשים קטנות שנמעכות". אודט פרשה מהלימודים והחלה ולהתמקד בצילום קטעי וידאו במשרה מלאה. האתר שלה petitevsplump.com כולל מאות סרטונים המציגים את אודט נמחצת על ידי נשים ענקיות.

נמחצת (צילום: News Dog Media)
פרשה מהלימודים כדי להמחץ בידי נשים גדולות | צילום: News Dog Media

(מקור)