אישה שעברה טיפול קוסמטי בטורקיה נותרה עם צלקות מחרידות על פניה וכעת, מבקשת להזהיר אחרים מפני אותו מכון יופי. פיליז דמט בת ה-40 סיפרה שהיא הגיעה למכון בעיר קהרמאנמרש, דרום-מזרח טורקיה, שם היא ביקשה לעבור טיפול נגד קמטים. תחילה, היא ביקשה לקבל זריקות בוטוקס במצח, אך הקוסמטיקאית שכנעה אותה לעבור טיפול אחר לגמרי.

דמט סיפרה בשיחה עם כתבים מקומיים שהיא הסכימה לעבור את הטיפול, למרות שהקוסמטיקאית סירבה לספר לה עליו. "היא אמרה לי שזריקות בוטוקס מחזיקות מעמד רק חצי שנה, אבל היא מכירה שיטה אחרת", אמרה. "שאלתי אותה מה השיטה, אז היא אמרה שעדיף שאני לא אדע כי זה רק ידאיג אותי ויפזר אנרגיות שליליות בעולם. היא רק אמרה לי שיהיה לי עור חלק כמו של תינוק".

דמט שילמה כ-360 דולר על הטיפול שהתברר להיות "Flaxer Laser" (טיפול לייזר לא פולשני שנועד ליצור תאי עור חדשים) והיא הרגישה אי נוחות כבר בשעות שאחריו. מאוחר יותר, כשחזרה הביתה, היא נחרדה לגלות שפניה מלאים בפצעים מוגלתיים ודימום מאזור העיניים שלה.

מאז הטיפול הקוסמטי הכושל, היא נותרה עם צלקות איומות על פניה ועדיין סובלת מכאבים בלתי נסבלים. לאחרונה, היא שכרה את שירותיו של עורך דין ותובעת את המכון הקוסמטי על עוגמת הנפש שבגללה מצאה את עצמה מחוץ למעגל העבודה. בינתיים, היא מזהירה את כולם מפני מכוני הקוסמטיקה בעיר קהרמאנמרש.

"היו לי כמה חוויות מאוד לא נעימות במכוני יופי שונים בעיר", סיפרה. "אי לכך ובהתאם לזאת, אני מזהירה כל אישה שאני מכירה מפני טיפולי היופי בסביבה. האנשים האלה מציגים את עצמם בתור מומחים, אבל הם לא – האנשים האלה הם קצבים".