טרגדיה איומה נמנעה בתחנת רכבת במומבאי, שם ילד נפל על הפסים וכמעט נדרס בזמן שניסה לחזור בחזרה לרציף. בסרטון שצולם במצלמות האבטחה אפשר לראות את הרגע שבו הילד נופל בזמן שהוא הולך במקום יחד עם אימו.

הילד מנסה לעלות לרציף בכוחות עצמו, אבל לא מצליח לטפס בחזרה בזמן שרכבת נוסעים דוהרת לכיוונו. לפתע, פקח מקומי רץ אל הילד, מרים אותו אל אמו וזז מדרכה של הרכבת ברגע האחרון לפני שהיא דורסת אותו.

התקרית המפחידה ארעה לפני יומיים בתחנת הרכבת ואנגני. הפקח זוהה מאז בתור מאיור שלקה וזכה לשורה של תשבחות, כולל מדובר שירות הרכבות המרכזי ואפילו מפיוש גויאל, שר הרכבות ההודי.

"אני גאה מאוד במאיור שלקה", הוסיף השר גויאל. "הפקח רץ לעזרתו של ילד באומץ רב והציל אותו תוך כדי שהוא מסכן את חייו". התיעוד של התקרית הפך מאז לוויראלי ברשתות החברתיות, שם גולשים רבים קראו לממשל להעניק לפקח עיטור גבורה. למרות זאת, היו גם כמה שהצביעו על כמה פרטים חשודים בתקרית.

כמה מהגולשים טענו שמהסרטון עולה שאמו של הילד התכוונה להפיל אותו על פסי הרכבת. "עוד מישהו שם לב שזאת לא הייתה תאונה?", שאל אחד המגיבים. "תסתכלו בסרטון, האם אפילו לא מנסה להציל את הילד – היא סתם עושה הצגות".

גולש אחר חיזק את הטענה שהכל היה מתוכנן והוסיף: "אני חושב שהיא ניסתה לרצוח את הילד". בינתיים, גולשים אחרי זעמו על הטענה שמדובר בניסיון רצח וטענו שהאם עיוורת.