קמי צ'ונג, אושיית רשת בת 22 המתגוררת בקואלה למפור, זעזעה את העוקבים שלה עם המראה החדש שלה. הדוגמנית הסינית הופיעה לאחרונה ברשת, אחרי שלא נראתה בחשבונות המדיה החברתית שלה מאז תחילת השנה, וחשפה את המראה החדש שלה – אותו היא מגדירה בתור ה-"ברבי הסינית".

כמות נכבדה מהעוקבים של צ'ונג ברשת, אשר מונה כמה מאות אלפי אנשים, הזדעזעו מהמהפך שלה. אחד מהם אפילו כתב לה: "הפרצוף והעיניים שלך מזויפים. עכשיו את מכוערת ומפחידה. את נראית כמו חייזר!".

על פי הדיווחים בכלי התקשורת הבריטיים, הדוגמנית הסינית הצעירה הצליחה לגייס הרבה עוקבים בחשבונות המדיה החברתית שלה בגלל הנטייה שלה להעלות סרטונים שלה רוקדת באופן פרובוקטיבי. בתחילת החודש האחרון היא העלתה סדרת תמונות לרשת, בהן ניתן לראות כי עיניה גדלו, הסנטר שלה התחדד וגוון העור שלה החוויר. על כן, רבים מבין העוקבים שלה הטיחו בה כי היא עברה ניתוחים פלסטיים.

אחד המעריצים שלה כתב לה: "היית כל כך יפה ומתוקה לפני. עכשיו את נראית מוזר. אני חושב שפעם נראית טוב יותר". עוקבים אחרים כינו אותה בשמות גנאי, כמו אשת הנחש, חייזרית או 'בתו של הנחש' (על שמה של דמות מסדרת אנימציה סינית). 

למרות הביקורת על הופעתה החיצונית ושמות הגנאי, מסתמן כי קמי שלמה עם הופעתה החיצונית."אתם יכולים לחשוב שאני נראית כמו חייזר, אבל אני עדיין אותו בן אדם", היא כתבה לעוקבים שלה. "הלב שלי עדיין במקום הנכון. ההופעה החיצונית שלי היא שלי ואני אוהבת אותה. אני מרוצה מהשינוי".