ג'וש וסטיב הם זוג חברים עם ערוץ יוטיוב שבו הם מעלים סרטונים של עצמם, מסיירים במגוון מבנים נטושים. הפעם הלכו השניים לצלם בבניין שלפני המון שנים שימש כמוסד פסיכיאטרי וכיום עומד נטוש לחלוטין. מיתוסים מקומיים מספרים שהמקום רדוף על ידי רוחות רפאים.

במהלך הסיור נתקלו השניים בכמה מחזות מטרידים למדי, כמו פנטגרמים (המזוהים עם כת השטן) שמצוירים על הקירות, שלטי אזהרה מפני אסבסט, מקלט נגד הפצצה גרעינית וכיתובים מאיימים על דלתות הבניין – אבל שום דבר לא הכין אותם למה שיקרה מאוחר יותר.

New video of an abandoned Hospital on an abandoned island will be up tomorrow at 330pm EST

A post shared by Exploring With Steve (@stepp90s) on

Hope you guys enjoyed the newest video of an abandoned hospital on an island in Japan! Be sure to share it :) link is in bio description Pc: @espinas3 follow him!

A post shared by Exploring With Steve (@stepp90s) on

בזמן שסטיב צילם את עצמו באחת הקומות העליונות, במה שלדעתו הייתה קומת הנשים, דמות אפלולית נראתה חוצה את המסדרון מאחריו. רגע לאחר מכן, ניתן לראות את ג'וש מגיע למקום עם המצלמה שלו והשניים נמלטים מהבניין.

רבים מהמגיבים מאמינים שהשניים ביימו את מה שנראה בסרטון, אבל סטיב ממשיך לטעון שהרגע היה אמיתי לחלוטין. בראיון לאתר 'יונילאד', סטיב מספר: "בית המשוגעים הנטוש ידוע לשמצה בתור מקום ששורץ במחוסרי בית, אני מאמין שזה מה שפגשנו שם". הוא חוזר וטוען שמה שקרה במסדרון לא היה מבוים ומוסיף: "הלוואי וידעתי מה זה היה".

(מקור)