ג'ורג' ולורי שאפל הם תאומים סיאמיים בני 62, שחולקים 30 אחוז מרקמת המוח באונה הקדמית שלהם. אולם, לתאומים סיאמיים יש גם חיים נפרדים – למרות שהם מחוברים בראשם – שכן ג'ורג מעניק ללורי את מרב הפרטיות כשהיא בסיטואציות אינטימיות, כפי שדיווח אתמול (שבת) המגזין הבריטי "הדיילי סטאר".

השניים נולדו כאחיות, תאומות סיאמיות, וג'ורג' מזדהה כגבר מאז שנת 2007. כיום הם חיים בפנסילבניה, ארה"ב. בשעה שלורי, שהתמקדה בלימודים ובקריירה שלה, רוצה להתמסד ואולי אפילו להביא לעולם ילדים, אחיה לא רוצה לעמוד בדרכה.

"כשיצאתי לדייטים, ג'ורג' היה מביא איתו ספרים לקריאה", סיפרה לורי. "מאחר ואנחנו לא עומדים זה מול זה, הוא יכול היה להתעלם מכל נשיקה". בהמשך, לורי ציינה שאיבדה את בתוליה לחבר השני שלה כשהייתה בת 23. "אני לא מבינה למה להיות תאומה סיאמית צריך לעצור אותי מלקיים חיי אהבה ולהרגיש כמו אישה", הוסיפה כמי שניהלה חיי זוגיות פעילים.

לורי מצאה בסוף אהבה ואף התארסה בשנת 2006. אולם, היא איבדה את ארוסה חודשים בלבד לאחר שהשניים נישאו, כאשר בן זוגה נהרג בתאונת דרכים עם נהג שיכור. למרבה המזל, אחיה היה שם כדי לעזור לה לאסוף את הרסיסים. "ג'ורג' טיפל בי", סיפרה לורי. "אם לא הוא, אני לא יודעת אם הייתי יכולה לעבור את שברון הלב". אלא שזה לא היה המכשול היחיד שעליו נאלצו האחים להתגבר בחיים.

כשלורי וג'ורג' נולדו בית משפט קבע כי יצטרכו לגדול במוסד – ולא אצל הוריהם. "לא היה משהו לא בסדר איתנו, פרט למגבלה הפיזית, אבל אנשים לא ידעו אחרת", אמרה לורי. "למדנו לשמור על עצמנו מגיל צעיר מאוד וקיבלנו ציונים מצוינים בבית הספר".

רק כאשר הגיעו האחים לגיל 21 קיבלו בחזרה את החופש שלהם. הם ניצחו במאבק משפטי שאפשר ללורי ללמוד במכללה למזכירות; היא קיבלה עבודה לאחר מכן בחדר כביסה של בית חולים, שם הייתה עושה משמרות בזמן שג'ורג', זמר קאנטרי בעל אישיות מופנמת יותר מאחותו, עסק בקריאה ובהאזנה למוזיקה. "אנחנו מסוגלים ליהנות בדרך שלנו, בעוד שהאחר יקרא ספר או יעשה פאזל. זו הדרך הטובה ביותר שמצאנו להתמודד עם החיבור", הוסיפה לורי על היחסים עם אחיה, שסובל מפגיעה בעמוד השדרה ומבעיות ניידות קשות.