פשע ביזארי בוצע לאחרונה במערב רוסיה, שם פורצים חדרו לביתה של אישה וגנבו לה כמה חפצים אישיים – הכוללים גם מזכרת משונה מאוד. רשויות האכיפה באזור ניזני נובגורוד עצרו לאחרונה שני גברים שחשודים בך שגנבו את הצמה של הישנה והמפורסמת של נדיה בושואבה, שהייתה כלואה עד לפני שנה בבית של אמה.

פרשת נדיה בושואבה התפוצצה ביוני של השנה שעברה, אחרי שזו הצליחה לברוח מהבית של אמה בכפר ארפינסקי ולבקש עזרה ממקומיים. מאוחר יותר, התברר שהיא הייתה כלואה בבית במשך 26 שנים – מאז שהייתה בת 16.

 

ארפינסקי (צילום: Кстати Новости Нижнего Новгорода, Youtube)
נדיה ואמה ביום שבו שוחררה | צילום: Кстати Новости Нижнего Новгорода, Youtube

תמונות מבית האימה של האם ובתה הפכו לוויראליות ברשתות החברתיות וביניהן, גם תמונה של הצמה האימתנית של נדיה. לטנעתה, בבית שלהם לא היו מים זורמים או חשמל מאז שנת 2006 וחלף עשור שלם מאז שהיא התקלחה. כעת מתברר שהיא שמרה את הצמה המפורסמת כמזכרת מחייה הקודמים.

חוקרים המעורים באירוע הפריצה מספרים ששני החשודים חדרו לביתה של נדיה בכפר אוזיבליקובו, אחרי שפירקו את מנעול הבריח של דלת ביתה בעזרת מברג. הדיירת לא שהתה במקום באותו זמן. נדיה חזרה לביתה מאוחר יותר רק כדי לגלות שכמה מחפציה האישיים נלקחו – כולל הצמה המפורסמת.

 

ארפינסקי (צילום: Кстати Новости Нижнего Новгорода, youtube)
נדיה כיום | צילום: Кстати Новости Нижнего Новгорода, youtube

שני החשודים נעצרו בתום החקירה והודו במעשים המיוחסים להם. למרות זאת, הם לא סיפרו מה הוביל אותם לקחת את גוש השיער העצום. השניים הורשעו במעשיהם ונידונו לשלם קנס של 6,000 רובל.