"ישנם חלומות שהם פשוט חלומות ולא לכל החלומות יש משמעות. לא תמיד צריך לנתח משהו עמוק כל כך, כי יש חלומות שמביאים לידי ביטוי כל מיני פחדים וחששות שיש לנו בתת-מודע. לחלומות אין בהכרח משמעות רוחנית. מצד שני, יש כאלה שהמשמעות שלהם מוכרת היטב".

אלטרה סול, אושיית רשת ומדיום בטיקטוק, התייחסה לאחרונה לשורה של חלומות נפוצים והסבירה מה המשמעות שעומדת מאחוריהם – מחלומות שאתם נופלים, לכאלו שבוגדים בכם ועד לאלו שנופלות לכם בהם שיניים.

מרדף

חלומות שאתם רודפים אחרי מישהו, או שמישהו רודף אחריכם, הם נפוצים מאוד. לטענתה של אלקטרה, אותם חלומות לרוב מסמלים איזה צורך פנימי שיש לכם להתמודד או להתעמת עם משהו בתת-מודע או בחייכם.

"אתם צריכים להסתכל טוב-טוב בתוך עצמכם, למצוא את הדבר הזה שאתם צריכים לטפל בו ואז לטפל בו", ציינה. "מצד שני, יכול להיות שאתם בכלל צריכים להתגבר על איזה אויב שיש לכם בחיים. אם מישהו עושה לכם עין הרע בחיים, החלום הוא הדרך של התת-מודע לסמן לכם שאתם צריכים להתעמת איתו".

נפילה

חלומות על נפילה נפוצים מאוד, בין אם זו נפילה מבניין, נפילה מצוק או אפילו מגדלור. לטענת אלקטרה, החלום מסמל שאתם צריכים להיות בטוחים יותר בהחלטות שלכם בחיים. "אם החלום הזה מטריד אתכם, כנראה שקשה לכם להגיע להחלטה ולדבוק בה", הסבירה. "עליכם להיות חזקים מספיק בשביל להתמודד עם הפחד שלכם, גם אם זה ישנה את חייכם. אל תדאגו, הכל יהיה בסדר".

חלום על נפילה מצד שני יכול גם להעיד על כך שאינכם מרגישים בשליטה על חייכם. אלקטרה מסבירה: "אם אתם רוצים שהחלומות האלה יפסיקו, אתם צריכים להחזיר את השליטה לחייכם ולהפסיק להיות שק החבטות של אנשים אחרים".

חטיפה

אלקטרה מסבירה שחלומות על חטיפה עשויים לסמל שאתם חשים דיכוי בהיבט כזה או אחר בחייכם – בין אם זה באישיות שלכם, ביצירתיות שלכם או במשהו אחר. הפתרון? לשחרר את עצמכם מכבלי הדיכוי הללו. "כשאתם מונעים מעצמכם מלהיות האדם שאתם אמורים להיות, אז באים חלומות כאלה", סיפרה. "ברגע שתשחררו, הם ייעלמו לחלוטין".

סיבה נוספת שעשויה להביא את החלומות האלה היא תחושה כאילו מעכבים אתכם מלהשיג את המטרות הגדולות שלכם בחיים. "זה לא בהכרח מגיע מאחרים", הסבירה. "יכול להיות שאתם אלו שמעכבים את עצמכם בגלל חשש כלשהו או חרדות. ברגע שתשתחררו מהחשש, הפחדים ושאר הדברים שמדכאים אתכם, החלומות האלה ייעלמו".

נשירת שיניים

חלומות על נשירת שיניים לרוב מסמלים שאתם מתמודדים עם חרדות בחייכם, לדבריה של אלקטרה. "ייתכן שניצבת בפניכם החלטה שנתפסת בעיניכם כקשה או בלתי אפשרית", הסבירה. "התחושה הזו גורמת לכם להרגיש כאילו אין לכם שליטה על חייכם ושאתם חלשים".

המדיום האמריקאית טוענת מצד שני שחלומות על נשירת שיניים יכולים גם לסמל חוסר ביטחון או מתח נפשי. היא מסבירה: "אם נשירת שיניים בחלומות מטרידה אתכם, עליכם לפנות לעצמכם זמן בשביל להוריד את רמות הסטרס מחייכם. אל תתנו לכוחות חיצוניים להשפיע עליכם יותר מדי".

בגידה

אלקטרה מבהירה שחלום על זה שבן או בת הזוג שלכם מנהל רומן לא בהכרח אומר שאכן כך הדבר. לטענתה, זה עוד דרך של התת-מודע לסמן לכם שאתם מתמודדים עם חוסר ביטחון בחייכם.

"חלומות על בגידה מסמלים את זה שאתם לא מעריכים את עצמכם, שאתם לא חושבים שאתם מספיק חשובים ושהסביבה שלכם לא מעריכה אתכם", הסבירה המדיום. "אם אתם רוצים שהחלומות האלה ייעלמו, אתם חייבים להפסיק להיות כל כך ביקורתיים כלפי עצמכם. הפסיקו להתייחס לעצמכם רע, אתם שווים הרבה יותר מזה. תחזירו את השליטה לחייכם, רק ככה החלומות האלה יפסיקו".