1. גונת'ר הרביעי

הון מוערך: 375 מיליון דולר

כאשר הרוזנת קרלוטה ליבשטיין מגרמניה מתה ב-1991, התגלה שהיא החליטה להוריש את כל הונה, 80 מיליון דולר, לכלבה בשם גונת'ר השלישית. אלו שהוכרזו נאמניה של הרוזנת טיפלו טוב בכספים שלה ובאחוזה, מה שעזר להוריש עוד הרבה כסף לכלב הבא בתור - גונ'תר הרביעי.

תאמינו או לא, אבל בחזקתו של הכלב יש וילות באיטליה ובאיי הבהאמה ואפילו את האחוזה של מדונה במיאמי שנקנתה עבורו ב-7.5 מיליון דולר. אה כן, יש לו גם משרת אישי ועוזרת אישית שמגישים לו סטייק וקוויאר.


2. גראמפי קאט

הון מוערך: 99 מיליון דולר

החתולה הזעפנית חייבת את הונה לרשתות החברתיות. היא הפכה למפורסמת ב-2012 כשתמונה שלך הפכה לוויראלית ומאז היא הפכה את הפרצוף ה"זועף" למרצ'נדייז אהוב. לא מזיק גם שיש לה כבר 2.4 מיליון עוקבים באינסטגרם.

View this post on Instagram

A post shared by Grumpy Cat (@realgrumpycat) on

3. אוליביה בנסון

הון מוערך: 97 מיליון דולר

החתולה המושלמת הזו שייכת לטיילור סוויפט, ולא צריך להסביר למה כולם מאוהבים בה. הן "עבדו" יחד עבור המותג קוקה קולה וחברת ההלבשה Keds. ולמרות שאין לה אינסטה משלה, אוליביה מככבת בלא מעט תמונות של סוויפט ונחפשת ל-112 מיליון עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by ���������� �� (@messofaswiftie) on

4. סיידי, סאני, לורן, לוק וליילה

הון מוערך: 30 מיליון דולר

לא, אנחנו לא טועים, זה באמת הכסף של הכלבים האלה ששייכים לאופרה ווינפרי. מנחת הטלוויזיה המפורסמת שמרה עבורם את הכסף הזה כדי שזה ישמש לטיפול בהם למקרה שמשהו יקרה לה.

View this post on Instagram

A post shared by Oprah (@oprah) on

5. גיגו

הון מוערך: 15 מיליון דולר

מיילס בלקוול, מו"ל בריטי מפורסם, החליט לגדל כבשים ותרנגולות לאחר שפרש מהתחום שהכניס לו מיליונים במשך שנים. כשהוא מת ב-2001 התגלה שהוא חילק את 95 מיליון הדולר שלו בין ארגוני צדקה שונים, כאשר 15 מיליון דולר הוא החליט להוריש לתרנגולת האהובה עליו בלול. הגיוני.

View this post on Instagram

A post shared by Rebecca Joye (@joyehavenhomestead) on

6. בארט השלישי

הון מוערך: 6.1 מיליון דולר

הדב החום האלסקי, בן 18, הוא כוכב בהוליווד. יש לו רזומה שהרבה שחקנים מקנאים בו, כמו הופעה ב"משחקי הכס" ובסרט "עד קצה העולם" (Into the Wild). זה אומנם לא ההון שלו באופן ישיר, אבל אל תדאגו, הבעלים שלו, דאג סוס שגם מופיע איתו כאן בתמונה, דואג לו יפה מאוד עם הכסף הזה.

View this post on Instagram

A post shared by �������� �� (@iamelfe) on

7. באבלס

הון מוערך: 2.1 מיליון דולר

באבלס היה השימפנזה של מייקל ג'קסון ולמרות שמועות על התעללות מצדו של הזמר באילוף מחמיר של החיה, מלך הפופ רצה שבאבלס יחיה כמו מלך בעצמו.

כשג'קסון היה בחיים, באבלס חי לו בעושר באחוזת "ארץ לעולם לא" המפורסמת שלו. אחרי מותו של הכוכב הוא הועבר למתקן מיוחד בפלורידה שדואג לקופים, ולא כל כך ברור מה יקרה עם הכסף שנותר לטיפול שלו. כך או כך, לא נראה שמישהו מופתע מכך שהאיש והאגדה, שעשה לא מעט בחירות תמוהות בחייו, התייחס לבאבלס כאל שותף לחיים וכאל ילד שזקוק לתמיכה כספית שלו לאחר מותו.

View this post on Instagram

A post shared by Amanda Tapper™Ⓜ️ (@tapper.amanda) on

 

8. מיסי

הון מוערך: 1.2 מיליון דולר

הפרה הזו עשירה פשוט בגלל שהיא מושלמת. כלומר, באמת - בת ה-12 היא כוכבת קולנוע שהגיעה מקנדה, ויוצרים מאוהבים בה בגלל הפרופורציות המדויקות שלה שפשוט עוברות מסך באופן מדהים. אז מה אם היא בכלל לא מודעת לכל זה?