"אני לא מבין, למה יש 3 זרועות בתמונה אבל 4 בקבוקים": ציוץ אחד בטוויטר הצליח להטריף את הגולשים אחרי שרבים מהם פשוט לא הבינו איפה מסתתר האדם הרביעי בתמונה. הציוץ עלה בתחילת השבוע לטוויטר ומאז, כבר הצליחה לגרוף יותר מ-213 אלף לייקים, 44 אלף שיתופים ואלפי תגובות.

"המוח שלי מסרב להאמין שיש 4 אנשים בתמונה הזאת", כתבה המשתמשת שהעלתה את התמונה הוויראלית, בה נראים קבוצת חברים שותים וויסקי בטבע. חדי העין ביניכם בטח כבר שמו לב שיש בתמונה יותר בקבוקים מידיים ולא, זה לא בגלל שהבחור שמצלם שותה שניים – תסתכלו טוב יותר.

אם עדיין לא שמתם לב, בצדה השמאלי של התמונה יש זרוע נוספת שקצת קשה לשים לב אליה בהתחלה בגלל צבעי ההסוואה של המעיל. מה שבטוח, אפשר לראות בבירור את כף ידו, בכפפה בצבע אפור כהה, מחזיקה את השוט.

 

קראש (צילום: JenMsft, טוויטר)
"פעם ראשונה שאני רואה מישהו לובש צבעי הסוואה וזה באמת עובד" | צילום: JenMsft, טוויטר

"וואו, היה ממש קשה להבין מה קורה פה", כתב אחד הגולשים. "לקח לי כמה שנים, אבל בסוף הבנתי". גולש אחר התרשם מהמעיל של הבחור השמאלי וכתב: "זאת הפעם הראשונה שאני רואה מישהו לובש צבעי הסוואה וזה באמת עובד". בסופו של דבר, אחרי שהפוסט הפך לוויראלי, גם הבחור במעיל התייחס לתמונה בחשבון האינסטגרם שלו.

הבחור השמאלי, שקורה לעצמו קראש (Crash), תייג את החברה ממנה רכש את המעיל וכתב: "זה בסדר, אל תודו לי על הפרסום שנתתי לכם בחינם. אני מניח שעכשיו הזרוע שלי מפורסמת בכל העולם".