אזהרה: הסרטון קשה לצפייה

כאוס התפשט בגן חיות במדינת אריזונה, לאחר שאישה הותקפה על ידי אחת מחיות הבר בתקרית שהייתה יכולה להימנע בקלות. על פי הדיווחים של כלי התקשורת האמריקאים, אישה נפצעה באורח קל לאחר שהיא ניסתה לעשות סלפי צמוד למתחם של היגוארים בגן החיות Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park – והתוצאות תועדו על ידי אחד המבקרים.

בסרטון שפורסם באתר האינטרנט Reddit ניתן לראות את האישה המדוברת שוכבת על הארץ ובוכה מכאבים. תקריב של הסרטון מציג את היקף החתכים בזרועה, אשר חשפו את רקמות השומן של האישה. בעךי הקיבה החזקה מביניכם (אבל באמת) מוזמנים לראות את הסרטון הלא מצונזר של הפציעה כאן. בגוף הפוסט, הצלם תיאר את הסיטואציה בתור אנדרלמוסיה מוחלטת.

View this post on Instagram

Apparently a #jaguar (not this one photographed yesterday) attacked a woman who crossed the barrier today at @wildlifeworldzoo This beautiful creature is my favorite there and I pray everyone is safe.

A post shared by Christian Petersen (@christiankp21) on

"זה היה טירוף", כתב אדם וויקרסון, שביקר במקום עם אמו ושני ילדיו. "כולם זעקו לעזרה. אנחנו עדיין המומים מכל ההתרחשות". לטענתו, הטורף האקזוטי שחרר בסופו של דבר את האישה מטפריו החדים, לאחר שאמו זרקה עליו את בקבוק המים שלה. גורמים בהנהלת גן החיות התייחסו לתקרית בחשבון הטוויטר שלהם ואמרו שהם מתכוונים לחקור את נסיבות האירוע.

"אנו מצרים להודיע על תקרית שהתחוללה בגן החיות, רגעים ספורים לפני הסגירה", נכתב בציוץ. "אורחת חצתה את גדר הבטיחות, על פי עדי ראייה, בשביל לצלם תמונה. כתוצאה מכך, היא הותקפה על ידי אחת מנקבות היגואר במתחם ונפצעה בזרועה במידה שלא מסכנת את חייה". בהמשך הציוץ, הם מדגישים שהחיה לא יצאה מהמתחם שלה בשום שלב וכי נסיבות האירוע נבדקות.

מיקי אולסון, מנכ"ל גן החיות, התייחס גם הוא לתקרית ואמר שזוהי לא הפעם הראשונה שהיגואר הזו תוקפת אורח. למרות זאת, אין בכוונתם להמית את חיית הבר בעקבות התקרית. "גדר הבטיחות נמצאת שם מסיבה טובה", הוא אמר בתגובה לסוכנות הידיעות ABC 15. "כשאנשים לא מכבדים את הגבולות ששמים להם, תמיד יש סיכוי שיהיו בעיות" - צודקים.