1. חתונה מהסרטים

התמונה הזו צולמה באחת החתונות המוזרות שאי פעם נעשו בעולם - חתונה עם בובת זומבי. הכלה, פליסטי קדלר ממסצ'וסטס, התחתנה עם בובת הזומבי שקיבלה בגיל 13, המכונה קלי רוס.

מערכת היחסים הביזארית שהיא מתחזקת עם הבובה הפכה למערכת יחסים אינטימית 3 שנים מאוחר יותר. פליסיטי סיפרה בעבר בריאיון כי היו לה בני זוג בעבר, אבל אף אחד מהם לא הבין את הקשר שיש לה עם קלי - אז היא החליטה לקחת את זה פשוט לשלב הבא עם הבובה וזהו. בשביל מה צריך בני אדם באמת?

2. אסון היוסמיטי

זוג נהרג ביוסמיטי
זוג נהרג ביוסמיטי | צילום: פייסבוק\Minaxi Vishnu Moorthy

וינשו ויסוואנאת' בן ה-29 ואשתו, מינאקשי מורת'י בת ה-30, מהודו, מצאו את מותם לפני שנה באופן טרגי בפארק הלאומי יוסמיטי, שבקליפורניה. על פי החשד, השניים נפלו מגובה 245 מטרים, מהצוק שבנקודת Taft Point. מבקרים שהגיעו לפארק בבוקר המחרת מצאו מצלמה על אותו צוק ודיווחו על כך לריינג'רים. אלה החלו במשימת חיפוש רצינית עד שמצאו את גופות השניים ופינו אותם בעזרת מסוקים.

בהמשך, התגלה שמינאקשי הייתה בלוגרית טיולים שלא הרבה זמן לפני כן פרסמה פוסט באינסטגרם בו הודתה שהיא מסכנת את חייה עבור תמונות סלפי והפצירה באנשים להפסיק לעשות זאת משום שתמונה אחת טובה לא שווה את החיים שלכם. 

3. הפנתר הנדיר

בסוף החודש האחרון, אלן ווטסון (45) ואשתו, לינסי (41), לא האמינו למזלם כאשר הצליחו לתעד את הפנתר הנדיר בעולם - פנתר התות (strawberry leopard).

הפנתר, שבעצם היה פנתרה במקרה הזה, צולמה בדרום אפריקה, בשמורת טבע בשם ת'אבה ת'ולו. התמונות הנדירות של הזוג הושגו באמצעות מצלמה המופעלת על ידי חיישן תנועה, אותה מיקמו על עץ ליד גופתה של ג'ירפה שמתה בסערה קשה ביולי האחרון. הפנתרה נתפסה כשהיא ניזונה מהגופה, אשר הייתה ממש ליד האכסניה שבבעלותם של אלן ולינסי.   פנתר התות נקרא כך בשל מוטציה גנטית הפועלת כמו הגן הרציסיבי שאחראי למראה הבהיר של חיות חסרות צבע (albino). המוטציה גורמת לייצור מוגבר של פיגמנט אדום או תת ייצור של פיגמנטים כהים., מה שגורם לחברברות השחורות להיות בהירות הרבה יותר. פנתר התות התגלה לראשונה רק לפני כ-7 שנים, כאשר נצפה ליד גבול של בוטסוואנה.  

4. משפחה בהפרעה

בפברואר האחרון פרשת גילוי עריות ביזארית ומעוותת התפוצצה בנברסקה, ארה"ב. טראביס פילדגרוב (39) ובתו, סמנת'ה קרשנר (21), נלקחו למעצר לאחר שהודו שקיימו מערכת יחסים של גילוי עריות - דבר שאינו חוקי במדינה.   השניים החלו במערכת היחסים החולנית בספטמבר של השנה שעברה, למרות שידעו על הקרבה ביניהם. קשנר, אשר גילתה את זהות אביה לפני 5 שנים כשביקשה את המידע מאמה, סיפרה לשוטרים שמאז היא הייתה בתחרות מבוססת קנאה עם אחותה למחצה באשר למי תצליח לשכב ראשונה עם האב. הקנאה ששררה ביניהם הלכה והתחזקה, עד שקרשנר השיגה את מבוקשה. חדוש בלבד לאחר שמערכת היחסים האינטימית האסורה קרתה, השניים נישאו במרמה. 

השניים הואשמו בשני סעיפים של גילוי עריות  קרשנר הודתה שנתנה תחילה עדות שקר ולכן קיבלה 9 חודשי מאסר על תנאי בלבד, בעוד אביה נשלח לשנתיים של מאסר בפועל במסגרת עסקת טיעון. 

5. משמחה גדולה לעצב גדול

אחיות
אחיות וגילוי עריות

הארלי ג'ו מורגן (19) ואשתו ריאנון בודרו מורגן (20), הספיקו לחוות דקות בודדות בלבד של אושר, לפני שנהרגו בתאונת דרכים קטלנית מיד לאחר טקס נישואיהם.

הטרגדיה הקשה קרתה בטקסס, לפני כחודש. הזוג יצא מבית המשפט רגעים ספורים לאחר אישור הנישואים, נכנסו למכונית השברולט שלהם וממש ברגע שיצאו מהחנייה לכביש הראשי, הם התנגשו חזיתית בטנדר שסחב טרקטור. השופט שחיתן אותם, ג'וי דאבוס סימונטון, מיהר להגיע לזירת התאונה, אך לא נותר דבר לעשות כדי להצילם. השניים הוכרזו מתים במקום בעוד נהג הטנדר יצא ללא פגע.

*