באמנות תמיד צריך לחדש, להפתיע, לבלוט. סוריאה דולבאז היא השם החם של סצנת האמנות הניו יורקית כי היא העזה לחצות גבולות – ולצלם פינים זקופים, וחמודים! היא מגדירה את עצמה כ"צלמת פינים מקצועית", והיא מלבישה איברי המין האלו בשלל תחפושות מושקעות כדי שיראו כמו סלבריטאים ואנשי ציבור.

מצלמת פינים (צילום: dicturegallery)
סוריאה דולבאז, כוכבת עולה | צילום: dicturegallery

היא החלה לצלם את התמונות האמנותיות האלו לפני כשנתיים וחצי כשהכה אותו פרץ פתאומי של השראה. היא רצתה לגרום לאנשים לצחוק כשהיא לוקחת משהו "מלוכלך" והופכת אותו למשעשע – ואפילו חמוד. "נשים רוצות לצחוק, אני חושבת שאם מוסיפים תחפושת ל"דיק-פיק", הגסות מתפוגגת ועדיין מצליחים להעביר מסר".

מצלמת פינים (צילום: dicturegallery)
מקצוע: צלמת פינים מקצועית | צילום: dicturegallery

דולבאז רוכשת בובות מחנויות ומשתמשת בבגדים שלהם כדי להלביש את הפינים. "הייתי פעם בממש מלחמה של מכירה פומבית על מהדורה מוגבלת של בובת פידל קסטרו, ממש בובת אספנות נדירה", היא מספרת. "זכיתי לבסוף, הורדתי לה את כל הבגדים, וזרקתי את הבובה".

מצלמת פינים (צילום: dicturegallery)
דונלד טראמפ | צילום: dicturegallery

 

חברותיה מביאות את בני זוגן כדי שתצלם את איברי המין שלהם, כדרך משעשעת "לכבד את הפין" שלהם. ב-2014 הוציאה את אוסף תמונות הפינים הראשון שלה, ובספטמבר האחרון הוציאה את ספר ההמשך "דיק-טטורים במהלך ההיסטוריה וחברים". משחק מילים שכזה.

לצפייה בגלריית התמונות המלאה והבלתי מצונזרת - NSFW כמובן.

מצלמת פינים (צילום: dicturegallery)
פידל קסטרו | צילום: dicturegallery

(מקור)