עוגת דקסטר

עונה שמינית ואחרונה של סדרת המתח המעולה דקסטר חזרה השבוע לחיינו, ואחד המעריצים החליט להשיק אותה בצורה הכי מיוחדת בעיניו, וקרובה לליבו של הרוצח הסדרתי סביבו נסובה העלילה: הוא אפה עוגה זהה בצורתה לדמותו של הגיבור הראשי, ואז ביתר אותה בסכין ואכל אותה בעונג.

רוצים עוד הרבה סיפורים מעניינים, משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

כן, כדי לחגוג הכין אמן המזון אנבל דה וואטן את יצירתו "חתיכת חיים" (Slice Of Life): עוגת ענק ששמה שואב השראה משם הסירה של הגיבור הראשי. את הקינוח המתוק יצק לצורת ומימדי גופו המדויקים של השחקן מייקל סי הול, המגלם את הדמות הראשית. התוצאה, ללא ספק, נראית כמו פסל שעווה אכיל במוזיאון. עד כדי כך קרוב למקור.

אבל ממש כמו שלא פשוט ליצור אדם, העוגה הזו הייתה חתיכת תיק: לצורך הכנת המאפה נדרשו 100 שעות עבודה, 24 קילוגרמים של ביצים, 25 קילוגרמים של קמח, 16 קילוגרמים של חמאה, 18 קילוגרמים של סוכר ועשרים קילוגרמים של מרציפן. שוקל בערך כמו אדם ממוצע, אפילו למעלה מכך. פרוסת העוגה הראשונה נחתכה באזור החזה, אחר כך עלו מעלה לכיוון הפנים. "הייתי מעריץ גדול של דקסטר לאורך השנים, ולכן ידעתי שאני הולך לחגוג את פתיחת עונת הסיום בצורה הכי מפוארת שאפשר", אומר דה וואטן. "מצד שני, קצת עצוב לראות את הפרויקט המושקע הזה נאכל ומתכלה, זמן כל כך קצר לאחר שסיימתי לבנות אותו". 

עוגת דקסטר
עוגת דקסטר
עוגת דקסטר
עוגת דקסטר
עוגת דקסטר
עוגת דקסטר
עוגת דקסטר

(מקור)