חושבים שאי אפשר ליהנות מסקס כי לפרטנר שלכן יש קטן מהממוצע? ייתכן מאוד שאתם עושים את זה פשוט לא נכון. קבלו את התנוחות המומלצות לכל גודל וצורה של פין.

 כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

גודל ממוצע

אמילי מורס, סקסולוגית מומחית במגזין Women's Health ממליצה על תנוחה שנקראת "הדרקון המתכופף"; יש לכרוך את זרועותיכן סביב כתפיו ואת רגליכן סביב אמצע גופו. לאחר מכן, עליו להתכופף כך שגופו יוצר מעין כיסא אנושי. הצמידו את גופכן קרוב אליו בזמן האקט.

מיסטר ביג

במקרה כזה, מורס מציעה להשקיע במשחק המקדים – בין 10 ל-15 דקות, כדי שהנרתיק יתרחב (וחשוב להשתמש בחומר סיכה). העדיפו תנוחות בהן אתן נמצאות מלמעלה, כדי לשלוט במידת החדירה. הישענו אל עבר גופו כשידיכן בצידי ראשו. "זה בעצם דומה לשכיבות סמיכה. זה גם עוזר לו לכופף את ברכיו, כך שתוכלו להישען אחורה לתמיכה", מסבירה מורס.

פחות מ-15 סנטימטר

ד"ר דבי הרבניק, חוקרת סקס באוניברסיטת אינדיאנה ממליצה על כניסה אחורית, המאפשרת חדירה עמוקה יותר. הניחו את הראש והכתפיים על כרית, הרימו את ישבכן ואז הצמידו את הירכיים. ככל שהרגליים שלכן יהיו צמודות יותר, כך התנוחה תהיה נוחה יותר. טיפ: הימנעו מחומר סיכה, כשמדובר בגודל קטן מהממוצע, חיכוך זה הדבר הטוב ביותר בשבילכם).

איבר עם זווית

אם יש לו פין הפונה לצד מסוים, זה מה שאתם צריכים לעשות; "עליו לעמוד לצד המזרן בזמן שאת נשכבת עליו", מסבירה מורס. "החליפי צדדים כשגופך יוצר כמעין כדור. הוא יכול להשתמש בכתפיים שלך כתמיכה בזמן שהוא דוחף וכך תמצאו את הפוזיציה הטובה ביותר, בהתאם לכפיפות הפין ולצד אליו פונה", מסבירה מורס.

 >> לא תאמינו מה הרבה סקס יכול לעשות לכם