אמרו לנו שזה לא בריא, אמרו שאפשר להתעוור מזה, אמרו שזה יכול להוביל לבעיה בפוריות ואמרו שסתם חבל על הזרע. אבל עכשיו מתברר שלחנוק את הכומר, או לשפשף את הפיתה, זה דווקא פעילות מבורכת שיכולה אפילו לשפר לכם את הבריאות ולהגדיל את הסיכוי שלכם להביא ילדים לעולם.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

בראש ובראשונה – זה כיף. אורגזמה משחררת דופמין במוח שיכול להפחית תחושות של לחץ וחרדה, ואנדורפינים אחרים שמשתחררים אפילו יכולים להפחית כאבים ולסייע במניעת דיכאון. מחקרים אחרים גילו שפליטת זרע אצל גברים מסוגלת להגדיל את כמות תאי הדם הלבנים ולמעשה לשפר את מערכת החיסון, ואפילו להפחית את הסיכוי לסרטן הערמונית.

בנוגע לפוריות, מתברר שלתאי זרע צעירים ו"חדשים" יש סיכוי גדול יותר להפרות ביציות מאשר תאים ישנים, כך שבהחלט כדאי להפטר מהם. בנוסף, בזמן האוננות שרירי המפשעה של גברים ושל נשים יכולים להתחזק וכתוצאה מכך לשפר ביצועים במהלך הדבר האמיתי.

תופעות מבורכות נוספת היא דחף מיני גדול יותר, או במילים אחרות "עם האוכל בא התיאבון". ככל שאתם מאוננים יותר, ובצורות יותר מקוריות וחדשות, כך תוכלו להקפיץ את העוררות המינית שלכם ולהגביר את התפקוד שלכם במיטה, וככל הנראה גם את ההנאה. אתם עוד כאן?

עוד ב-mako בריאות:
>> שטח ההפקר: מאות גניבות מתרחשות מדי יום בבתי החולים
>> טבעונות זה פשוט: כך תעשו את השינוי
>> שותים הרבה מים כדי להימנע מהנגאובר? זה לא עובד