איך בנאדם מצליח להשיל 70 קילוגרמים ממשקל גופו? במקרה של קייסי גאמל בת ה-37 מאוסטרליה, היא רק הייתה צריכה להסתכל על תמונה אחת כדי להחליט לעשות שינוי משמעותי בחייה.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

התמונה המדוברת צולמה ביום ההולדת של בנה ופורסמה בפייסבוק על ידי חברה. כשקייסי ראתה אותה לראשונה, היא לא יכלה להאמין למראה עיניה. "חשבתי שזאת לא אני, איזו זווית נוראית", סיפרה קייסי לתוכנית TODAY ברשת NBC. :אבל אז פורסמה תמונה נוספת – מזווית גרועה יותר. המשכתי לחכות לתמונה בזווית טובה אבל זה לא קרה". ככל שקייסי ראתה יותר תמונות לא מחמיאות שלה, היא הבינה שזו לא המצלמה שצריכה להשתנות – אלא היא. בזמנו היא שקלה 160 קילו והיא הבינה שהיא צריכה לשנות את אורח החיים שלה, לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

A post shared by Casey Gemmell (@beautifulu_pinup) on

A post shared by Casey Gemmell (@beautifulu_pinup) on


"יש כל כך הרבה אנשים כמוני ואני רוצה שהם יידעו שיש תקווה"

כמעט חמש שנים לאחר מכן, היא הצליחה להשיל 70 קילוגרמים ממשקלה. בחשבון האינסטגרם שלה היא מעלה תמונות מעוררות השראה, המתארות את המהפך המטורף שעשתה בשנים האחרונות. אז מה הסוד של קייסי? מלבד פעילות גופנית יומיומית ותמיכה מצד בן הזוג, קייסי חושפת שהסוד למהפך שעברה הוא למעשה שינוי תזונתי. אבל תשכחו מספירת קלוריות או דיאטות כאסח, קייסי החליטה להוציא מהתפריט ארבעה דברים בלבד: גבינה, פסטה, לחם ומשקאות קלים.

עוד ב-mako בריאות:
>> 7 חוקי ברזל: הבלוגרית חושפת את הכללים לבטן שטוחה
>> "לא שמתי לב שהילד הקטן שלי נחנק מול עיניי"
>> שבעה דברים שאתם חייבים לעשות אחרי סקס 

"התחלתי לשנות את התזונה שלי על ידי הוצאת ארבעה מזונות מסוימים ולא שום דבר אחר. זה היה אתגר גדול, מאחר שבגיל 33 היו לי הרגלי תזונה שהיה קשה מאוד לשבור אותם", מספרת קייסי. והשינוי הזה עשה את כל ההבדל. בעקבות השינוי קייסי הצליחה לרוץ חמישה קילומטרים – בלי הפסקות.

אך המסע של קייסי לא הסתיים עדיין. יש לה מטרה אחת נוספת: להסיר את העור העודף שנוצר כתוצאה מהירידה הדרסטית במשקל. לכן קייסי הקימה עמוד באתר מימון המונים GoFundMe, במטרה לגייס כסף לטובת הניתוח.

�� Transformation Tuesday �� at the moment I'm not allowed to work out due to fixing up my bursitis even though I snuck in a 4K beach brisk walk yesterday lol... I've come so far and sometimes I need to remind myself just how far.. I still some days look in the mirror and see the me on the left... But no I'm over 170 pounds smaller than her!!!! Bring on my skin surgery!!!!! #myweightlossstory #myweightlossjourney #obesetobeast #workinprogress #hourglass #thickthighssavelives #loseweightfeelgreat #beautybeyondsize #bodypositive #loveyourself #5krunner #healthy #gym #girlswholift #curvygirls #curvesaresexy #musclebuilding #bootybuilding #inspiration #motivation #cleaneating #badass #skinsurgery #looseskin #almostthere #15kilostogo #natural #nosurgery

A post shared by Casey Gemmell (@beautifulu_pinup) on

לקייסי יש מסר אחד לכל אותם אנשים שמתחילים במסע לירידה במשקל: "אני מקווה להמשיך במסע שלי ומקווה להחדיר מוטיבציה באחרים. יש כל כך הרבה אנשים כמוני ואני רוצה שהם יידעו שיש תקווה".