"זו גישה מיושנת לרצות להיות ממש רזה. אני חושבת שנשים היום רוצות להיראות בריאות ובעלות גוף מקומר. הן רוצות שיהיו להן ציצים ותחת". ויקטוריה בקהאם התראיינה למגזין GRAZIA על רקע השקת הקולקציה החדשה של חברת האופנה שלה VB Body, וטענה כי "הלקוחות של היום מחפשות בגדים שמדגישים את המבנה הטבעי שלהן ולא משהו שדורש מהן להפוך לגרסה הכי קטנה שאפשר של עצמן".

עקבו אחרינו בפייסבוק ותקבלו את כל הכתבות ישר לפיד >

"נשים שבאמת חוגגות את הקימורים שלהן"

בקהאם סיפרה כי המעבר למיאמי גרם לכך שהיא נחשפה לנשים עם מבנה גוף מקומר. "הן הולכות לאורך חוף מיאמי בלי הרבה בגדים, והן נראות פנטסטיות. הן מראות את גופן בביטחון כזה. הגישה והסגנון שלהן ממש משחררים, וכאמא, אני אוהבת את זה שהארפר (בתה הקטנה בת ה-11) נמצאת בקרבת נשים שבאמת חוגגות את הקימורים שלהן ונהנות מאיך שהן נראות".

"זה לא קשור לגודל מסוים", ציינה בקהאם בהתייחס למבנה הגוף הדקיק שלה. "זה על לדעת מי את ולהיות מאושרת עם מי שאת. מצאתי את האיזון שלי בין הרצון ליהנות לבין להיות ממושמעת לגבי אכילה בריאה ואימונים. כשאת צעירה יותר את נלחמת נגד האיזון הזה, כיום הגעתי למקום שבו אני יודעת איך לייצר את האיזון ומה עובד בשבילי".

מה שעובד בשביל מעצבת האופנה ואשתו של הכדורגלן דיוויד בקהאם כולל הרבה מאוד פעילות גופנית. לדבריה אחרי שבמשך שנים היא עושה "טונות של אירובי" היא גם החלה להרים משקלים כבדים חמישה או שישה ימים בשבוע ועושה הרבה סקוואט בכל בוקר. ״תמיד פחדתי קצת ממשקולות, אבל מסתבר שאני אוהבת אותם. יש לי אפילו את הכפפות המיוחדות. זה טוב לשנות דברים ולשמור על הגוף שלך מופתע. יש לי כל כך הרבה יותר טונוס שרירים עכשיו".

ויקטוריה בקהאם (צילום: מעמוד האינסטגרם של ויקטוריה בקהאם)
ויקטוריה בקהאם | צילום: מעמוד האינסטגרם של ויקטוריה בקהאם

בקהאם דיברה בעבר על הלחץ שחשה להיות רזה במהלך שנות הספייס גירלז שלה. ב-2014 היא אמרה ל-Assosciated Press: "בחדר הכושר, במקום לבדוק את היציבה שלי, בדקתי את גודל התחתון שלי או אם הסנטר הכפול שלי הולך וקטן".

במאמר בספטמבר 2016 לווג הבריטי היא שיתפה שהרגישה שהיא "שמנמנה מדי" בתור נערה. "אני יודעת שאת נאבקת עכשיו", כתבה במכתב לעצמה בת ה-18. "את לא הכי יפה, או הכי רזה, או הכי טובה בריקוד במכללה לאמנויות לתיאטרון ליין. אף פעם לא השתלבת כמו שצריך".