הוא הציג את עצמו כדקל כהן, תורם לנזקקים. "כולם אומרים שאני צדיק", אמר לה כשפגשה אותו, גבר צעיר, לבוש כחרדי. חודשיים עברו מאז אותו לילה, והיא עדיין לא מצליחה לחזור לחיים.

דנה (שם בדוי) היא אם חד הורית, חולת אפילפסיה ומאובחנת עם פוסט טראומה מורכבת. את כל זה חשפה באוגוסט האחרון בפוסט בפייסבוק שבו ביקשה תרומות או מקום לישון. "תוך כמה דקות קיבלתי הודעה מ'דקל כהן', שאמר שהוא יכול לעזור לי", היא מספרת. "הוא אמר שהוא גר עם שותפה באשדוד והציע לי להגיע אליהם לכמה ימים, עד שהמצב שלי יסתדר. חששתי, זה בכל זאת גבר שאני לא מכירה, אבל המצב שלי היה כל כך רע שהסכמתי להצעה שלו לישון בסלון שלהם".

כשהגיעה לאשדוד פתחה לה את הדלת דניאל (שם בדוי), מי שדנה הניחה שהיא השותפה המדוברת. "שלושתנו ישבנו בסלון. היא הייתה מקסימה, הוא כל הזמן חייך, שתינו קצת והוא נתן לי סמים, לא יודעת איזה. בשלב מסוים הרגשתי מעורפלת ונרדמנו. אני נרדמתי בסלון, והתמונה הבאה שזכורה לי היא האיבר שלו בתוך האיבר שלי. התעוררתי בבהלה איומה, הבנתי שהוא אנס אותי. אני זוכרת שצרחתי, דחפתי אותו ממני וברחתי לפארק קרוב. חוויתי שם התקף חרדה ונשארתי לבכות עד הבוקר".

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

שירי (שם בדוי): "סיפרתי לששונקר על האונס שעברתי בילדות ובשלב מסוים הלכנו לישון. באמצע הלילה התעוררתי בבהלה כשאני בלי מכנסיים ודקל שוכב מעליי. לפני שיכולתי להגיד משהו הוא סתם לי את הפה"

מאז המקרה יצאה דנה מביתה פעמים בודדות, רק כדי לחפש אוכל ברחובות. בחודש האחרון חוותה  מחשבות אובדניות לאחר שגילתה שהגבר שלטענתה אנס אותה הוא נשא HIV. הוא עצמו לא טרח להזכיר את זה או להשתמש באמצעי מניעה.

מי שהציג את עצמו בפני דנה כדקל כהן מוכר לנשים אחרות בשם שלומי. בפייסבוק הוא מציג את עצמו כנתנאל ששונקר. שמו האמיתי הוא דקל ששונקר, וקל לנחש למה הוא מקפיד להסוות את זהותו: בחודש אפריל האחרון סיים לרצות עונש מאסר של חמש שנים ושבעה חודשים לאחר שהורשע בשלוש עבירות של מעשה העלול להפיץ מחלה, לשון נקייה לקיום יחסי מין עם שלוש נשים תוך כדי הסתרת מחלתו.

על פי תחקיר מגזין mako, שנערך בחודשים האחרונים בחשאי לאחר שצצו סימנים המעידים על כך שחזר לסורו, ששונקר תקף לפחות ארבע נשים מאז ששוחרר מהכלא. השבוע, לאחר שארבעתן הגישו תלונות במשטרה, הוא נעצר בחשד שניצל נשים שהכיר ברשת החברתית וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת תוך חשד להפצת וירוס ה-HIV. כדי לטפל בכל היבטי הפרשה הוקם צוות חקירה מיוחד המורכב ממספר חוקרים ואנשי מודיעין. "זה תיק יוצא דופן, הן מבחינת ההיקף שלו והן מבחינת חומרת המעשים", אומר גורם בכיר במשטרה. "מדובר באדם שלא בוחל באמצעים, הוא פוגע בלי הכרה בכל מי שנקלע לדרכו".

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
דף הפייסבוק נפתח מיד לאחר השחרור מהכלא. פוסט של ששונקר | צילום: צילום מסך

ארבע הנשים, ולצדן חמישה אנשים נוספים הטוענים שנפגעו על ידי ששונקר, החליטו לספר לנו את סיפוריהם. חלקם לוקים תפקודית או קוגניטיבית; אחת מהן נמצאת תחת אפוטרופסות מלאה. גם זה מהווה לכאורה חלק משיטת הפעולה שלו: תחילה הוא מאתר גברים ונשים מוחלשים, אנשים שלא יוכלו להתנגד. ואז הוא תוקף.

צרחתי שהוא אונס אותי 

באוגוסט 2015 נעצר ששונקר, אז בן 25, בחשד שהציג את עצמו כשוטר סמוי בפני נערה בת 17, הבטיח לה כסף וקיים איתה יחסי מין עם שלא בהסכמתה. הנפגעת סיפרה שהכירה את ששונקר בתחנה המרכזית בתל אביב, משם יצאו לסיבוב של מספר שעות בעיר עד שלקח אותה לשירותים בתחנה ובעל אותה במרמה. רס"ב משה פויסטרו, שטיפל בתלונה מטעם המשטרה, אמר אז בדיון על הארכת המעצר של ששונקר שהאחרון מזהה נערות עזובות ומנצל אותן. "הוא אמר לנערה שעוקבים אחריה ושהוא שוטר שבא לעזור לה. בהמשך אנס אותה ולא הפסיק עד שהגיע לפורקן, אף שהנערה אמרה לו שהוא מכאיב לה".

בספטמבר 2015 חשפה המשטרה כי בידיה עשר תלונות כנגד ששונקר, שש שהגישו נשים וארבע  שהוגשו על ידי גברים. הוא נעצר בחשד לניסיון תקיפה, קבלת דבר במרמה, התחזות, בעילה במרמה, זיוף, בעילה שלא בהסכמה חופשית ועשיית מעשה העלול להפיץ מחלה בזדון. העבירה החמורה ביותר שיוחסה לו הייתה הסתרת מחלתו ממספר גברים, נשים וקטינה אחת שקיים איתם יחסי מין לא מוגנים תוך שהוא מתחזה לסוכן סמוי של המשטרה ולאיש עסקים מחו"ל. על פי כתב האישום שהוגש ב-24.9.15, ששונקר המשיך לקיים יחסי מין לא מוגנים לאחר שמספר רופאים הבהירו לו כי הוא נשא HIV. בכתב האישום נטען כי הסתיר את מחלתו משלוש נשים שקיים איתן יחסי מין; אחת מהן, אז בת 24, נבדקה וגילתה שאכן נדבקה מששונקר.

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

גלית (שם בדוי): "עמדנו בכניסה לבית כשמשום מקום הוא דחף אותי לחדר, נעל את הדלת ואנס אותי. צעקתי לו שיפסיק, שהבת שלי בבית ושאני מזמינה משטרה, אבל זה לא עניין אותו. הוא רק אמר שזה מדליק אותו שאני מתנגדת"

חמישה ימים לאחר הגשת כתב האישום חתמה הפרקליטות עם ששונקר על הסדר טיעון; לפי דברים שפורסמו באותה עת בתקשורת, ההסדר נועד לחסוך מהמתלוננות את התהליך הכאוב של הגשת עדות נגדו. במסגרת ההסדר הורשע ששונקר בשלוש עבירות של מעשה העלול להפיץ מחלה ועוד עבירה של ניסיון תקיפה. מלבד עונש המאסר, וכן מאסר על תנאי למשך עשרה חודשים, נקבע כי ששונקר ישלם פיצוי כספי לנפגעות - 10,000 שקלים לצעירה שנדבקה במחלה ו-1,500 שקלים לכל אחת מהנפגעות האחרות.

יעל (שם בדוי), שהייתה בת הזוג של ששונקר, מעולם לא קיבלה את 10,000 השקלים שלה. "היינו ביחד שנה ולא ידעתי כלום על המחלה שלו עד שהתחלתי לקבל הודעות מחברים, 'תיזהרי, הוא נשא HIV'. כשהראיתי לו את זה הוא אמר שהכל שקרים, אבל בשלב מסוים הרגשתי שקורה לי משהו בגוף, נבדקתי והודיעו לי שאני חיובית. חשבתי שזה משהו טוב, אבל הרופא שלי פשוט הסתכל עליי ושתק". עונש המאסר שהוטל על ששונקר, אומרת יעל, היה מגוחך, והפיצוי שנפסק לה - עלבון. "אני משתדלת לא לכעוס, אבל תמיד יהיה כעס, דיכאונות. אני קמה בלילות בוכה מסיוטים. זה משהו שלא עובר". 

>> יש לכם פרטים נוספים על הפרשה או סיפור חשוב שאין מי שיספר אותו? לחצו כאן כדי לפנות במייל ישיר לליאור שלו <<

ימים ספורים לאחר שחרורו מהכלא פתח חשבון פייסבוק חדש תחת השם נתנאל ששונקר. בחודש מאי הציג את עצמו כבוגר קורס עיסוי שמחפש נסיינים ("לא לביישנים! 250 שקלים לארבע שעות בלבד! מחפש שישה מתנדבים רציניים להעניק להם עיסוי ולקבל חוות דעת"), ובאוגוסט החל להציע עזרה לנזקקים בקבוצות פייסבוק עירוניות. בפוסט אופייני לו, שהופיע בחודש שעבר בקבוצת "אשדוד העיר שלי", נכתב כך: "אני רוצה לעזור לכמה שיותר משפחות שיהיה להם דברים לשבת. כל מי שרוצה לתרום ולעזור אשמח לפנייה בפרטי".

גלית (שם בדוי), אם לילדה בת חמש, נמצאת כיום בהריון שני. מצוקה כלכלית שהיא ובעלה נקלעו אליה בקיץ האחרון הובילה אותה להגיב לאחד מהפוסטים של ששונקר. "היינו בתקופה שהיה חסר לנו מה לאכול, ממה לחיות", מספרת גלית, אחת מארבע הנשים שהגישו השבוע תלונות במשטרה. "ראיתי את הפוסט של דקל, כתבתי לו שאשמח לקצת אוכל והוא ישר התנדב לעזור לי. הוא שאל אותי מה הכתובת ולמחרת כבר הגיע אליי".

מה קרה במפגש איתו?
"הוא הגיע בבוקר כשבעלי היה בעבודה ואני הייתי בבית עם הבת שלי. הוא הביא לי שתי קופסאות סיגריות ושאל מה עוד אני צריכה. עמדנו איזו דקה בכניסה לבית כשמשום מקום הוא דחף אותי לחדר, נעל את הדלת ואנס אותי. צעקתי לו שיפסיק, שאני נשואה ושהבת שלי בבית, צרחתי שהוא אונס אותי ושאני מזמינה משטרה. זה לא עניין אותו, הוא רק אמר שזה מדליק אותו שאני מתנגדת. כשסיים הוא התלבש ופשוט יצא מהחדר בלי להגיד שום דבר. האירוע היה בלי אמצעי מניעה, בלי שאני יודעת עליו שום דבר. כלום. הוא פשוט בא לבית שלי, אנס אותי והלך".

הוא ניצל את התמימות שלי

קל לזהות דפוס פעולה בסיפוריהן של ארבע הנשים שהותקפו לכאורה בידי ששונקר מאז שחרורו מהכלא: הוא מאתר את קורבנותיו ברשתות החברתיות, מציע להן עזרה כלכלית, וברגע אחד מנצל את חולשתן ותוקף אותן מינית. כך פעל במקרה של ענת (שם בדוי), שביקשה ממנו תרומה כספית. "התכתבנו בפייסבוק והוא אמר לי להגיע לכתובת באשדוד כדי שנלך ביחד לסופר. הוא אמר שאבוא לבד כי אחרת הוא לא יוכל לעזור לי, וזה נשמע לי לא תקין אז ביקשתי מידיד טוב להצטרף אליי",  מספרת ענת, שהתלוננה גם היא במשטרה השבוע. "כשנפגשנו הוא התעצבן שהידיד בא איתי, אבל אמר שנעשה את ההזמנה דרך האינטרנט אצלו בבית. נכנסנו לאיזה בית קטן ומוזנח, ומאותו רגע הוא רק לחץ עליי להיות איתו לבד. בשלב מסוים הידיד יצא לרגע מהחדר כדי לדבר בטלפון, ובאותו רגע דקל תפס אותי, משך אותי לכיוון שלו והצמיד את הגוף שלו אליי בכוח. צעקתי ודחפתי אותו ממני. כשהידיד שלי שמע את זה הוא נכנס לדירה ותוך שנייה הוציא אותי משם. זו הייתה אחת הסיטואציות הכי מפחידות שחוויתי, אני מרגישה שניצלתי בנס".

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
כל אחד שמע ממנו סיפור אחר. אחד הפוסטים של ששונקר | צילום: צילום מסך

כשחזרה הביתה הבחינה ענת שנגנבו מארנקה כמה מאות שקלים. "אני לא יכולה להגיד לך בוודאות שהוא גנב לי אותם", היא אומרת, "אבל אני לא רואה שום סיבה אחרת לזה שהכסף נעלם לי מהארנק".

ששונקר לא הורשע מעולם בגניבה - בספטמבר 2009 הוא נעצר בחשד לשוד במקום מגורים, ושוחרר בלי שהוגש נגדו כתב אישום – אבל גבר בשם שחר לב ארי טוען כי ששונקר עקץ אותו בעשרות אלפי שקלים.

בשנת 2015 פרסם לב ארי פוסט בקבוצת פייסבוק על כך שהוא מקים עסק חדש בתחום המחשבים ומחפש סיוע כלכלי; ששונקר, שנתקל בפוסט, התנדב לעזור. "הוא קרא לעצמו שלומי ושיחק את עצמו חבר שלי", מספר לב ארי. "באותה תקופה הייתי מאוד בודד והרגשתי שאנחנו באמת מתיידדים, כך שבשלב מסוים, כשהוא ביקש את האוטו שלי לנסיעה קצרה, פשוט נתתי לו". באותה נסיעה עבר ששונקר תאונה שהרסה לחלוטין את הרכב המושאל, והוא הציע לשכור עבור לב ארי רכב חלופי.

"ששונקר אמר לי שמאוד לא נעים לו ממה שקרה והוא יעזור לי לשכור רכב חדש – אני אחתום על האוטו ושהוא ישלם את השכירות. אני בחור נכה, אין לי ויזה משלי או אפשרות לרכוש רכב, אז כמובן שהסכמתי", מספר לב ארי. "כמה ימים אחרי שהלכנו לחברת ההשכרה הוא לקח ממני את המפתח של האוטו ונעלם לחודשיים. בפעם הבאה ששמעתי ממנו התברר שהוא ניסה למכור את הרכב השכור, ושהאיש שהוא ניסה למכור לו אותו הוא שוטר לשעבר. כשהרכב הוחזר לחברת ההשכרה, דרשו ממני לשלם על כל התקופה שבה הרכב היה אצלו. בנוסף התברר שהוא הרס גם אותו".  

איך זה נגמר?
"קיבלתי מכתב מההוצאה לפועל, דרשו ממני 70 אלף שקל כמי שערב לרכב. כבר שש שנים רודפים אחריי כדי שאחזיר את הכסף, החשבון שלי מוגבל לחלוטין, אין לי גרוש. מוציאים לי את הנשמה בגלל מה שששונקר עשה, אני משלם כל חודש על עבירות שלא עשיתי".

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

דניאל (שם בדוי): "נתתי לדקל להישאר בדירה שלי תמורה לתשלום חלק מהחשבונות עד שידידה סיפרה שהוא אנס אותה אצלי. אחר כך גיליתי שהיא לא הייתה היחידה. שלוש בנות אמרו לי שהוא תקף אותן מינית בתוך הבית שלי"

התעמתת עם ששונקר?
"לא. הוא הפסיק לענות לטלפונים ממני, ממש חסם אותי מהחיים שלו. עם הזמן הבנתי שכשהייתי 'חבר' שלו הוא הוציא ממני המון כספים, רשם מכשירים סלולריים על שמי, לקח לי כסף כדי לשכור לעצמו דירה. הוא ניצל את התמימות שלי".

בכיתי בטירוף, רציתי להיעלם

ששונקר בן ה-31 נולד וגדל בדימונה, שם הוא חי עד היום עם אמו ואחותו. זה בערך הפרט היחיד בביוגרפיה שלו שאין עליו ויכוח; לאורך השנים הוא סיפר דברים שונים מאוד לאנשים שונים. "הוא סיפר לי שאבא שלו היה קצין במשטרה, ושכילד הוא עבר אונס ותקיפות על ידי חבר של אבא שלו", אומרת דניאל. "הוא טען שהוא מעולם לא סיפר את זה לאף אחד אחר".

עינו השמאלית של ששונקר הוחלפה בעין מזכוכית. לדניאל סיפר שנפגע מרסיס כששירת כחובש במג"ב; למרואיינת אחרת אמר שהעין נפגעה כשנפל כילד בגינה ציבורית. "הוא לא אוהב לדבר על זה", היא אומרת, "אבל הוא כן סיפר לי שכילד קראו לו מפלצת וזה היה פוגע בו". אותה מרואיינת מספרת כי ששונקר "יצא בתקופה מסוימת מהארון, עבר לתל אביב ושכב עם גברים"; אחרת מתארת בחור ש"היה ביחסים אינטימיים רק עם בחורה אחת בחייו, ואז נפרד ממנה וסיפר שהיא הרסה לו את החיים".

מאז ששוחרר מהכלא ובמשך כמעט שלושה חודשים התגורר ששונקר אצל דניאל. היא נתנה לו קורת גג לאחר שהכירו בפייסבוק והוא כתב לה שאין לו מקום להיות בו. "דקל הגיע מדימונה לפגוש אותי. הוא נראה במצוקה, חלש ובודד", היא מספרת. "הוא אמר שהוא לא מצליח למצוא עבודה וביקש לגור אצלי באשדוד, כי שם הוא ימצא עבודה בקלות. אחרי כמה ימים הוא הודיע שקיבלו אותו כמאבטח בקניון, אז נתתי לו להישאר בתמורה לתשלום חלק מהחשבונות. בדיעבד אני מבינה שפשוט הייתי תמימה".

איזה יחסים היו ביניכם?
"התייחסתי אליו כמו אח וכמה פעמים גם נפגשתי עם ידידות שלו, נשים שהוא הכיר בקבוצות ווטסאפ. לפעמים היינו שותים וישנים אצלי, דקל ואני וכמה חברים, עד שיום אחד קיבלתי הודעה מאחת הידידות שלו. היא סיפרה שהוא אנס אותה כששניהם ישנו אצלי".

דקל ששונקר בבית המשפט, ארכיון (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

באפריל האחרון סיים ששונקר לרצות עונש מאסר של חמש שנים ושבעה חודשים לאחר שהורשע בשלוש עבירות של מעשה העלול להפיץ מחלה, לשון נקייה לקיום יחסי מין עם שלוש נשים תוך כדי הסתרת מחלתו

איך הגבת?
"הייתי בשוק, העפתי אותו מהבית שלי. אחר כך גיליתי שהיא לא הייתה היחידה, שלוש בנות אמרו לי שהוא תקף אותן מינית בתוך הבית שלי, שתיים מהן כשישנתי. אחת מהן סיפרה שהוא אנס אותה כשלא הייתי בבית".

שירי (שם בדוי) היא חברה טובה של דניאל. בספטמבר האחרון הגיעה לביתה וביקשה להישאר לישון אצלה. "דקל היה שם, הוא ישב איתנו קצת ודיברנו. הוא ממש לא הטעם שלי, אבל כן יצא שסיפרתי לו על האונס שעברתי בילדות", אומרת שירי. "בשלב מסוים הלכנו לישון - דניאל בקצה, אני באמצע ודקל לידי. באמצע הלילה התעוררתי בבהלה כשאני בלי מכנסיים ודקל שוכב מעליי ומנסה לחדור אליי. לפני שיכולתי להגיד משהו הוא סתם לי את הפה ואמר לי לא להעיר את דניאל, שהוא מצטער ושזה קרה בטעות. שתקתי, בלעתי רוק, ניסיתי לחזור לישון, וכעבור כמה דקות התעוררתי כשהידיים שלו חופנות את החזה שלי. הייתי בשוק, אני פוסט טראומתית ובאותו רגע לא הצלחתי לדבר. פשוט קמתי והזמנתי לעצמי מונית הביתה. לאורך כל הנסיעה בכיתי בטירוף, רציתי להיעלם".

היה לך קשר עם ששונקר מאז האירוע?
"כתבתי לו שהוא פגע בי מינית ושזה היה לא בהסכמה. הוא אמר שהוא מצטער ושהוא יתאבד בגללי. אמרתי לו שאני רוצה להגיש תלונה במשטרה, והוא התחנן שלא אגיש ושוב חזר על זה שהוא יהרוג את עצמו. בהתחלה ריחמתי עליו ובאמת לא הגשתי תלונה, עד שהבנתי שאני לא הנפגעת היחידה".

אביה (שם בדוי), בת הזוג של דניאל, מספרת שנפגעה מששונקר לפני מספר שבועות. "הכרתי אותו תקופה, הוא ידע שאני עם דניאל והיו לנו הרבה שיחות על זה. לא חשדתי בכלום", היא מספרת. "בוקר אחד דניאל יצאה לעבודה ודקל ואני נשארנו לבד. פתאום הוא אמר לי, למה את לא מחבקת אותי כמו את דניאל?'. בהתחלה צחקתי, אבל הוא אמר לי שהוא רציני אז חיבקתי אותו ועזבתי מהר. פתאום הוא אמר שאני הבחורה הראשונה שיש לו רגשות כלפיה, שהוא מעולם לא היה בכלל עם בחורה והוא רוצה שאני אהיה הראשונה שלו. אמרתי לו שיש לי בת זוג ושזה לא מתאים, אבל לא התלהמתי. אני לא יודעת איך להגיב במצבים האלה".

איך הוא הגיב?
"הוא החדיר אליי בבת אחת את האיבר שלו. השתתקתי, נבהלתי, פחדתי ממנו ולא הבנתי מה קורה. הוא היה בתוכי כמה דקות עד שדניאל התקשרה אליי ועניתי, והוא פתאום נבהל מהסיטואציה והפסיק. אחר כך הוא אמר שלא היה בינינו שום דבר, שאני מבולבלת ושהוא לא עשה איתי שום דבר מיני. רק אחרי כמה ימים הבנתי מה קרה".

הוא השתמש באותו יום באמצעי מניעה?
"מה פתאום".

אני לא יודעת עם מי יצאתי

בשבוע האחרון התנהלה נגד ששונקר חקירה שהחלה כסמויה, ולפנות בוקר יום רביעי נהפכה לגלויה. ארבע המתלוננות הגיעו לתחנות משטרה בזו אחר זו, בליווי מתנדבות ממרכזי סיוע. ארבעתן התבקשו לעבור בדיקת רפואיות.

תחקיר התוקף (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

אביה (שם בדוי): "דקל שאל למה אני לא מחבקת אותו כמו את בת הזוג שלי, דניאל, ובבת אחת חדר אליי. כשדניאל התקשרה הוא נבהל והפסיק, ואחר כך אמר שאני מבולבלת ושהוא לא עשה איתי שום דבר מיני"

אמש (רביעי) הותר לפרסום כי נעצר חשוד בעבירות מין קשות. שמו של ששונקר לא פורסם, אבל מיד לאחר שהידיעה הגיעה לכלי התקשורת יצרה איתי קשר אורית ספקטור, חוקרת פרטית מצפון הארץ, שבודקת בחודשים האחרונים את מה שהיא מגדירה כסדרת תקיפות של ששונקר. בשיחתנו סיפרה על שלושה מקרים שבהם פעל לכאורה בטקטיקה דומה לזו שמתארות ארבע המתלוננות: היכרות דרך הרשת החברתית עם נשים במצב סוציואקונומי ירוד, ואז פגישה ותקיפה מינית. ספקטור מדברת גם על גניבת כרטיסי אשראי ושכפול מפתחותיהן של הנשים, שתיים מהן קשישות. לדבריה ששונקר איים עליהן שלא יעזו להתלונן.

שעות לפני פרסום כתבה זו יצרה איתי קשר רבקה (שם בדוי), צעירה שומרת מסורת שסיפרה שהיא בת הזוג של ששונקר. לדבריה הכירו לפני חודשיים ולא קיימו יחסים אינטימיים. "הוא לא היה מספר לי הרבה על עצמו, רק שהוא עובד בתור מאבטח ושהוא בקשר טוב עם אמא שלו", אומרת רבקה. "הוא היה מבקש ממני עזרה כספית ועשינו הסכם שאם ניפרד, הוא יחזיר לי את הכסף. סמכתי עליו, אבל היום אני מרגישה שאני לא יודעת עם מי יצאתי. אני רוצה לדעת מי הבחור הזה באמת ואני רוצה לתת נגדו עדות במשטרה".

מאיה (שם בדוי), אישה אחרת שיצרה איתי קשר השבוע, סיפרה על חקירה שנפתחה נגד ששונקר לפני שנים בחשד לפגיעה בחסרי ישע. הפרשה, שפרטיה אסורים בפרסום, הסתיימה ללא כתב אישום. מאיה מקווה שאולי כעת ייווצר מומנטום לעשיית צדק; כמו הקורבנות, השוטרים והעובדים הסוציאליים ששוחתתי איתם השבוע, גם היא רוצה לראות את דקל ששונקר משלם את מלוא החשבון.

עו"ד ליאור רונן, המייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את דקל ששונקר, מסר בתגובה: "דקל מכחיש את החשדות. בגלל מצבו הרפואי הוא מאושפז בבית חולים. אנו ממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה".‎