כולנו מבינים למה סקס טוב לבריאות שלנו - בין השאר בשל יכולתו להוריד את לחץ הדם שלנו, לחזק את המערכת החיסונית ולהפחית את הסיכון להתקפי לב. אבל בימים אלה מדענים לוקחים את הנושא צעד אחד קדימה ובודקים איך נראה סקס בסריקת MRI של 4 ממדים? 

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

בסריקה החושפנית שלפניכם, החוקרים גילו שבזמן קיום יחסי המין, הרחם זז כדי לאפשר את החדירה העמוקה. ד"ר מרי רואצ' מארה"ב היתה הראשונה שהסכימה לקיים יחסי מין בתוך המכשיר, והיא גם כתבה ספר בנושא החוויה שלה. מדעני העבר ניסו להסביר את התופעה המסתורית, והרעיון המופרך ביותר היה של ליאונרדו דה-וינצ'י שהאמין שהפין מתאים בדיוק לגודלו של צוואר הרחם, וכשהוא נכנס לשם, הוא ננעל על ידי גוף האישה. האמונה היתה שאם אין "נעילה" נכונה, תהיה בעיה להיכנס להריון. התיאוריה הזו כמובן הופרכה בקלות על ידי מדען במאה ה-18, ומאז הטכנולוגיה התקדמה, ואנחנו כבר יודעים הרבה יותר.

הסריקה החדשה הזו מאפשרת לראות את יחסי המין מכל מיני זוויות, ולהבין טוב יותר את המנגנון הזה. רופאים מקווים שהבנת מנגנון יחסי המין טוב יותר תתרום לגילוי בעיות במין - כמו כאבים בזמן החדירה. מה לא עושים למען המדע?

החוקרת ובעלה היו הזוג האמיץ הראשון שמסכים לסריקה האינטימית. "זה מעולה שהדבר הזה עובד, ואפשר להבין מזה למה יש לנשים כאבים בזמן יחסי המין", אומרת רואצ', "אבל זה הסקס הכי גרוע שיכול להיות לכם. אסור ממש לזוז, דעתך מוסחת, וזה לא ממש מומלץ".

היי תראו, יש גם גיפ!

View post on imgur.com

(מקור)

עוד ב-mako בריאות:
>> מה הנוזל הכי מתוק בגוף? 11 נוזלי גוף להנאתכם
>> מדגדג לכם האף? איך מחזירים אפצ'י שברח?
>> חושבים שאתם רעבים? תניחו את העוגייה ותחשבו על זה שוב