"42 שנה עישנתי", מספר רפי טקסירו, "קופסה, קופסה וחצי ליום - וכבר שלושה ימים שאני לא נוגע, לא מתקרב אפילו. את יודעת מה זה בשבילי שלושה ימים? אין מילים". רפי לא קרא לאחרונה ספר על איך להפסיק לעשן. הוא גם לא סיים עכשיו סדנה. רפי הוא אחד מיני צופים רבים של "פאולה וליאון", שהאירוח של אורי גלר ביום שישי האחרון שינה אצלם משהו בפנים.

"הרבה פעמים ניסיתי להפסיק ולא הלך", מספר רפי, "החזיק אולי יום אחד וזהו. ואז ראיתי את אורי גלר בתכנית וזה שינה לי את החיים. מאז אני לא רוצה לראות סיגריות. טוב לי. התחלתי לחיות. אני מתחיל לנשום, אני מתחיל להרגיש טעם של אוכל. זה משהו מדהים".

עוד מישהי שלא נשארה אותו דבר אחרי צפייה באירוח של אורי גלר היא מרטין דהאן: "לא רוצה לפתוח פה, אבל מאז התכנית לא עישנתי", היא מספרת. "היה טוב לי עם העישון, אבל לפעמים היה הולך לי הקול, הייתי צרודה, וזה לא בריא. זה גם עולה כסף, זה עושה טעם רע וריח בבגדים, זה נורא. חבל לעשן". 

>>לעמוד הפייסבוק של פאולה וליאון

"אני מאוד מקווה שזה יצליח, למה אני שנים מעשנת", אומרת מרטין ומוסיפה, "אנשים לא מאמינים בכוחות של אורי גלר, אבל אני מאמינה. יש בו משהו מיוחד, בבן אדם הזה. יש לו בידיים ובעיניים חשמל. ברוך השם הכל יכול להיות. הקדוש ברוך הוא עוזר, אבל הוא גם שולח אנשים כאלה שיעזרו". 

אז מה גרם לרפי, למרטין ולעוד צופים רבים שהגיבו בעמוד הפייסבוק של פאולה וליאון להגיב כך? מה עשה אורי גלר שהצליח להרחיק אותם מסיגריות כמו ששום דבר אחר לא הצליח? "המבט הרצחני שהסתכל לי בעיניים, ומה שהוא הוציא שם מהבד", אומר רפי, שעדיין מתחלחל מהזיכרון של מה שראה.  

"פאולה וליאון": שישי ב- 16:00