לא משנה כמה פעמים יגידו לכם שהגודל לא קובע, בסופו של דבר הביטחון של גברים רבים מבוסס רק על זה. וזה כבר מזמן לא בשביל הנשים, אלא בשביל ששאר הגברים יוכלו להתווכח בינם לבין עצמם של מי יותר גדול. פיתוח חדש יאפשר לגברים לעשות את מה שהם חלמו עליו כל החיים – להגדיל את הפין לאורך ולרוחב. זה אולי נשמע כמו פנטזיה, אבל זה ממש עובד.
 
 >> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?
 
ד"ר ג'יימס אליסט, אורולוג מומחה, פיתח שתל סיליקון מיוחד שמוחדר בניתוח פשוט ומבטיח להגדיל את הפין ב-5 סנטימטרים באופן מיידי. "תמיד התעניינתי בליקויים בתפקוד המיני של גברים", הוא אומר לדיילי מייל הבריטי. "במשך שנים ניסיתי לבצע ניתוחים מכל מיני סוגים להגדלת הפין, אך הם היו יעילים לזמן מוגבל. לדוגמה- החדרת שומן לפין עזרה להגדיל אותו, אך תוך 5-6 שבועות, השומן נספג בגוף והפין חזר לקדמותו. לכן המצאתי את שתל הסיליקון המיוחד הזה".
הגדלת פין (צילום: YouTube/ Dr James Elist)
לפני ואחרי הניתוח, השינוי בגודל ניכר מיד | צילום: YouTube/ Dr James Elist
 
הניתוח עולה כ-13,000 דולר, והוא אורך 45 דקות. במהלך הניתוח מבוצע חתך בחלק העליון של הערווה, ולתוכו מוחדר שתל הסיליקון המיוחד. השתל מתלבש על החלק העליון של הפין והוא למעשה מותח את העור לצדדים ולאורך. השינוי בגודל נראה באופן מיידי לאחר הניתוח. מבחינת שיקום, התפקוד המיני חוזר לאחר 4-6 שבועות, ומבחינת התפקוד של האיבר במתן שתן, אין שינוי לאחר הניתוח.
 
 
השתלים הזמינים הם בגדלים- L, XL ו-XXL, מהסיבה הברורה שאין גברים שמעוניינים באיבר קטן או בינוני. עם זאת, לא כל גבר מתאים להשתלה של שתלים בגודל הזה, בעיקר לא גברים נימולים. "ההתאמה להשתלה תלויה שעיקר בסוג העור של הגבר, יש כאלה שנולדים עם עור יותר נוקשה, או כאלה שהסירו את העורלה שלהם- מה שלא משאיר מספיק עור כדי להרחיב את הפין שלהם", אומר ד"א אליסט. "במקרים כאלה נוכל להשתיל את השתל במידת L, לפחות בהתחלה. בערך 15 אחוז מהמטופלים שלנו חוזרים "לשדרג" את הפין שלהם לאחר הניתוח".
 
כרגע ד"ר אליסט מבצע שני ניתוחי השתלה ביום, והוא מספר על ההשפעה הפסיכולוגית שלו. "עשינו מחקר על 400 מהמטופלים שלנו לאחר הניתוח, וראינו שיפור עצום בביטחון העצמי שלהם", הוא אומר. אולי הגודל באמת קובע לגברים.
 
עוד ב-mako בריאות:
>> טריקינג וסלטות: יש שני סוגי אנשים בעולם
>> הגיל והתרגיל: איזה ספורט הכי מתאים לגילכם?
>> אוכל על: הסופר פודס החדשים שאתם חייבים להכיר