מאז שג'נה ג'יימסון הצליחה להשיל לא מעט קילוגרמים בזכות התזונה הקטוגנית, היא מקדישה לא מעט פוסטים באינסטגרם שמתארים את המסע שהיא עברה ועדיין עוברת. מאז היא הפכה למעין שגרירה של התזונה הזאת שלטענתה סייעה לה להשיל 35 ק"ג עד כה. כעת היא מפרסמת לעוקבים האדוקים שלה תפריט לדוגמה, שמראה מה היא אכלה כדי להשיל את הקילוגרמים העודפים לאחר לידת ביתה בת-אל ב-2017.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

"באופן רשמי השלתי 35 ק"ג. אני הולכת לתת לכם תפריט קצת מעודכן כיוון שזה הדבר שכי מבקשים ממני!", כתבה באינסטגרם לצד תמונת לפני ואחרי הירידה במשקל.

View this post on Instagram

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

"העצה שלי: להפסיק לנשנש"

ג'יימסון מסבירה שהיא מתחילה את הבקרים שלה בשמונה בבוקר, עם שתי כוסות קפה נמס עם מלבין קפה ללא סוכר וממתיק ללא סוכר. שלוש שעות לאחר מכן, היא אוכלת ארוחת בוקר: 3 ביצים מקושקשות וגבינה מעל. "אני חולקת אותם עם בת-אלי", הוסיפה ג'יימסון. לאחר מכן היא מנשנשת קצת גבינת קוטג' אחרי שהיא מרדימה את ביתה לשנת צהריים (בערך בשעה 13:30).

מאוחר יותר (בערך ב-15:30) היא מכינה לעצמה סלט ארוגולה ענק, עם רוטב ויניגרט והרבה גבינת פרמז'ן. בערך בשעה 17:00 היא מכינה סטייק אנטריקוט על הגריל, לצד אספרגוס צלויים בשמן אבוקדו. "ואז הצום שלי מתחיל!", היא מסבירה. "אני נשאלת הרבה גם על נשנושים", הוסיפה ג'יימסון. "העצה שלי היא להפסיק לנשנש. תוצאות מגיעות מעבודה. זה קשה, אבל זה כל כך שווה את זה".

עוד ב-mako בריאות:
>> הקפואים שאתם חייבים להעיף מהמקפיא, ומהר
>> חוקרים מצאו דבר אחד במשותף לנשים מקועקעות
>> הפעולה היומיומית הזאת גורמת לנשירת שיער

ג'יימסון שיתפה באוגוסט פרטים נוספים על התזונה הקטוגנית שלה, שהיא בהחלט תזונה לא קלה להתמיד בה. תזונה קטוגנית למעשה דורשת אכילה מאוד מינימלית של פחמימות, כך שהגוף מגיע למצב של קטוזיס, בו הוא שורף בעיקר שומנים, במקום לשרוף בעיקר פחמימות. ג'יימסון מספרת שהיא מצליחה כיוון שאין לה בעיה לאכול מדי יום את אותו הדבר, משימה שיכולה להיות די קשה בשביל רבים מאיתנו. "אני מהאנשים המוזרים האלה שלא צריכים גיוון. כל בוקר אני אוכלת בדיוק את אותו הדבר: 3 ביצים עם גבינה ואבוקדו".

מעבר ליעילות התזונה בשמירה על המשקל, ג'יימסון גם הודתה שהתזונה הקטוגנית והירידה במשקל בעקבותיה סייעו לה לחזור להיות מלאת אנרגיות, מאושרת והביטחון העצמי שב אליה. חשוב להדגיש כי מומחים ממליצים להיוועץ ברופא או בדיאטן קליני לפני שאתם עושים שינויים בתזונה שלכם, שכן ייתכן שמזונות מסוימים ותפריטי תזונה מסוימים פחות יתאימו לגוף שלכם.