במונולוג הפתיחה שלו בטקס האוסקר, הביט ג'ימי קימל סביב ואמר: "כולם נראים כל כך נהדרים. כשאני מסתכל סביבי בחדר הזה, אני לא יכול שלא לתהות – האם אוזמפיק מתאים לי?"

הבדיחה של קימל על האובססיה החדשה של הוליווד, תרופת הסוכרת אוזמפיק המעודדת ירידה במשקל משום שהיא משדרת למוח להרגיש פחות רעב ולהאט את פינוי המזון מהקיבה, הובילה מיד את הדיילי מייל לבדוק אילו סלבס כבר הודו שהשתמשו בזריקה - ואילו עדיין מכחישות.

View this post on Instagram

A post shared by Jimmy Kimmel (@jimmykimmel)

אילון מאסק

המיליארדר בן ה-51 סיפר כי השתמש באוזמפיק באוקטובר שעבר, לאחר שראה תמונות לא מחמיאות שלו על יאכטה, והיא הפכה אותו "בכושר, קרוע ובריא". הוא איבד בעזרתה כמעט 14 קילו – למעשה, בעזרת צום, אוזמפיק ואוכל שלא טעים לו. באותה הזדמנות הוא גם הודה כי סבל מתופעות לוואי של התרופה, גיהוקים מגעילים בטעם ביצים רקובות. יאק.

View this post on Instagram

A post shared by elonmusk (@elonmusk)

צ'לסי הנדלר

הקומיקאית היהודייה-אמריקאית בת ה-47 חשפה שקיבלה מרשם לאוזמפיק כדי לסייע במאבק בהזדקנות. היא השילה כמה קילוגרמים בזכותה, סיפרה, אבל הפסיקה להשתמש בה אחרי שהבינה שזו התרופה שחולי סוכרת זקוקים לה וקיים מחסור בגלל האנשים הרבים שמשתמשים בה כדי לרזות. "רופא האנטי-אייג'ינג שלי פשוט מחלק את זה לכל אחד, אפילו לא ידעתי שאני על זה", אמרה בפודקאסט, "אם אי פעם תרצה לרדת חמישה קילו, זה טוב."

View this post on Instagram

A post shared by Chelsea Handler (@chelseahandler)

רמי באדר

דוגמנית הפלאס סייז וכוכבת הטיק-טוק בת ה-27 חשפה שהשתמשה באוזמפיק בגלל טרום-סוכרת. היא ירדה קצת במשקל בעקבות התרופה, אך סיפרה שכשהפסיקה את התרופה לא רק שחזרה למשקלה אלא העלתה במשקל. "הבולמוס שלי החמיר הרבה יותר, אז אני קצת מאשימה את אוזמפיק", סיפרה, "עליתי במשקל כפול ממה שהורדתי. גם היא מתרגזת על כך שהתרופה הפכה לטרנד במקום להיות שמורה לחולי סוכרת.

View this post on Instagram

A post shared by Remi Jo (@remibader)

רוזי אודונל

הקומיקאית בת ה-60 חשפה שירדה 4.5 קילו בשלושה שבועות, מה שכמובן גרם לטענות שהיא על אוזמפיק, אך אודונל, הסובלת מסוכרת, השיבה וסיפרה כי השתמשה בתרופה בשם מונג'רו, הדומה לאוזמפיק אך מתמקדת בשני הורמוני רעב במקום באחד. "הייתי אומרת שזה מרגיש כמו חופש. חופש ממחשבות חודרניות על אוכל, על מה שאתה אוכל", סיפרה, "אני חושבת שזה פנטסטי". במקביל לתרופה הגבירה אודונל פעילות גופנית וצמצמה צריכת סוכרים וממתיקים מלאכותיים. היא גם זנחה את ההרגל לשתות חמש דיאט-קולה ביום ועברה למים. תמיד בחירה טובה.

View this post on Instagram

A post shared by Rosie O’Donnell (@rosie)

ומי מכחישות?

קלואי וקים קרדשיאן

בינואר שיתפה קלואי שיתפה תמונה שלה על השער של מגזין הלייף סטייל סורבט, שהובילה לתגובה של אחד הגולשים כי: "העובדה שהיא משתמשת בתרופות סוכרתיות כדי לרזות מטרידה". קלואי לא נשארה חייבת והגיבה: "בואו לא נגזל את שנות האימון שלי. אני קמה חמישה ימים בשבוע ב-6 בבוקר להתאמן. בבקשה תפסיק עם ההנחות שלך. אני מניחה ששנה חדשה עדיין פירושה אנשים רעים".

View this post on Instagram

A post shared by Sorbet Magazine (@sorbetmag)

גם אחותה קים התמודדה עם טענות על שימוש באוזמפיק. בחודש מאי חשפה הסלב שירדה שבעה קילו בשלושה שבועות כדי להיכנס לשמלה שהייתה שייכת למרילין מונרו. מיד הופיעו ברשתות טענות על שימוש בתרופה והיא לא הגיבה עליהן. 

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)