נראה שהסערה סביב כיסוי הראש של לינור אברג'יל בטקס הדלקת המשואות, ופוסט הפייסבוק שבו התבטא השופט בדימוס עודד אל-יגון כנגדה, לא שוככת. לאחר ששורת נשים כמו איילת שקד, מירי רגב ושרן השכל וקורין גדעון יצאו כנגד דבריו, עכשיו מגיעה עוד תגובה, הפעם בדמות פרויקט צילום יפהפה של הצלם אמנון ארד בשיתוף עם הסטייליסטית הדתייה הילה בוסקילה, שלא בא מחאה, אלא קורא לאהבה, אהבה, קבלה וכבוד הדדי.

הכל התחיל כשבוסקילה ראתה את הפוסט של אל-יגון בפייסבוק והזדעזה ממנו – גם בתור אישה דתייה, וגם בתור סטייליסטית במקצועה, כדבריה. בתגובה היא החליטה לוותר על המחאה, ולצאת דווקא בפרויקט של תמיכה באברג'יל, שבו קראה לחברותיה בפייסבוק להעלות תמונות שלהן עם שביס, עם ההשאטאג #אישה#דתייה#בחירה.

ארד, שצילם בעבר את עוטף עזה בשריפות והיום, ראה את היוזמה שלה, והחליט לפנות אליה כדי ליצור ביחד יום צילומים מיוחד. הוא כתב בפייסבוק פוסט ובו הזמין נשים מכל האזור להגיע להצטלם עם שביס. "אני לא איש של מחאות, להפך – רציתי לקרב", הוא אומר, "להגביר את האהבה ואת הכבוד לכל אחד, לערכים שלו ולזכות שלו לעשות מה שהוא רוצה".

מאות נשים הגיבו לפוסט של ארד, ולבסוף אתמול (א') התכנסו בסטודיו שלו כעשרים נשים בכל הגילאים, כל אחת עם השביס שלה, בהן גם בוסקילה, ליום צילומים מיוחד שנמשך לכל אורך היום. "ממשיכים את גלי ההזדהות עם לינור אברג'יל", כתב ארד לצד הצילומים שפרסם אתמול בפייסבוק עם אותו האשטאג של בוסקילה, "נשים מגוונות ושונות הוזמנו לסטודיו להצטלם עם כיסוי הראש, כל אחת עם הסגנון והקשירה הייחודית לה ומבטאת את מי שהיא. מתוך תקווה להגביר בנינו אהבה, קבלה וכבוד הדדי ולאפשר לכל אישה להראות כפי שרוצה בהתאם לאמונתה וערכיה". מאז שהתמונות עלו לפייסבוק הן זכו למאות לייקים, תגובות ושיתופים.