עד לפני מספר שנים היה גריג, רואה חשבון מקולורדו, חובב סטנדרטי של בעלי חיים. לאורך כל חייו דאג להאכיל  חתולים, כלבים וחיות מחמד אחרות. אף אחד לא הכין אותו לאופן בו החיים שלו עומדים להשתנות, אחרי שגור הכלבים האהוב עליו נפטר. בעודו שבור לב באופן קיצוני, גריג התאבל וסבל מכאב נפשי עצום: "הייתי מבולבל אחרי המוות שלו, גם אחרי חודש הרגשתי נורא. החלטתי שהדרך היחידה לשפר את ההרגשה שלי היא לעשות משהו טוב, שככל הנראה לא היה קורה אם הוא לא היה נפטר".  

אחרי שגיבש את ההחלטה בליבו, גריג הלך למקלט המקומי וביקש לאמץ כלב שמתקשה למצוא בית. הוא יצא משם עם צ'יוואווה בן 12 הסובל מבעיות לב וברכיים, ומאז השאר היסטוריה. עד מהרה גריג מצא את עצמו מאמץ שמונה כלבים בוגרים עם בעיות בריאות שונות. בנוסף לטיפול בהם ובשני כלבים השייכים לאחותו ולשותפו לדירה, הוא גם דואג לחזיר, ארנב, אקווריום של דגים ותרנגולת.  

View this post on Instagram

So I heard its national pet day, or national sibling day, or national pet sibling with a pig day. It's so hard to keep up. Anyway, here's the latest group shot I have of everyone, taken by my friend @melissamarkle and it should cover whatever national day it really is. (It also happens to be the cover shot of the Wolfgang kids book coming out later this year, link in bio.) #covertlydisguisedbookplug From left to right, top to bottom: Edna, Eeyore, Doris. Edsel, Loretta, Betty the chicken, Englebert, Melvin, Stuart the rabbit, Waylon, Bikini the pig and Enoch.

A post shared by Steve (@wolfgang2242) on

 

כמצופה, לא מדובר במשימה קלה - מדי בוקר הוא מתעורר בשעה 5:00 כדי להספיק לפני העבודה להכין ארוחות בוקר, המורכבות מתפריטים המותאמים לבעיות הרפואיות של כל כלב. כשהוא חוזר הביתה הוא דואג כמובן להוציא אותם החוצה להתאוורר, ואת סופי השבוע שלו מקדיש לטיפוח ולביקורים אצל הווטרינר. "הם פשוט בעלי חיים חכמים יותר", אמר גריג בראיון לאתר חדשות מקומי. "אתה יודע מה אתה רוצה מהחיים ברגע שאתה מתבגר, והכלבים האלה יודעים מי הם וקל להם לפתח קשר עם אדם וחיות מחמד שגם יודעים מי הם". 

View this post on Instagram

I know I know, "Where's Bikini the pig?" I'm not trying to be judgemental, but the truth is, her butt won't fit on the stairs. My stairs are narrow and, well, her butt isn't. Butt I promise (pun intended) the next post will be Bikini in all her glory. #narrowminded Top to bottom, left to right: Enoch, Edna, Doris, Waylon, Eeyore, Edsel, Loretta, Melvin,, Englebert. Photo credit: @melissamarkle (she's giving me photography lessons! I know, it's about time.)

A post shared by Steve (@wolfgang2242) on

חדשות טובות נוספות הן שגריג הוא לא היחיד שדואג לכלבים מזדקנים וחולים. עמוד האינסטגרם שלו "wolfgang2242", המוקדש לחבריו הפרוותיים, כבר עומד על למעלה מ- 800,000 עוקבים מושבעים. כיום הוא עושה בו שימוש לגיוס כספים במטרה לסייע לכמה שיותר כלבים במצבים קשים. בקרוב הוא צפוי להוציא ספר ילדים עם תמונות של חבריו, העוסק באהבה לבעלי חיים; שמו של הספר צפוי להיות: "להקת הזאבים: מהצלת חיות מחמד למשפחה אחת גדולה ומאושרת". 

מקור