אם אי פעם ביקרתם בדיסני וורלד שבאורלנדו, אנחנו בטוחים שעברה לכם בראש לפחות לרגע המחשבה להישאר לישון בטירה היפהפייה של סינדרלה. עבור רוב האנשים זה בלתי אפשרי, אבל עכשיו כמה ברי מזל עומדים לזכות לבלות כמה לילות בסוויטה הנחשקת שבטירה.

למעשה, זו אפילו לא שאלה של כסף, כי לסוויטה שבטירה אפשר להגיע רק עם הזמנה מיוחדת, אבל עכשיו, עם קצת מזל, אולי תקבלו אותה, בזכות הגרלה מיוחדת שתתקיים למען קרן הצדקה Orlando Magic Youth Foundation, שבה תוכלו לזכות בלילה בטירה.

הסוויטה מעוצבת בסגנון של טירה צרפתית מהמאה ה-17, עם חלונות ויטראז' ואפילו ג'קוזי שנמצא בתוכה, והזכה המאושר יוכל להביא איתו שלושה אורחים נוספים ללילה קסום אחד בסוויטה. המסע יכלול גם טיסות הלך ושוב, לילה נוסף במלון 4 כוכבים, כרטיס כניסה ליומיים בדיסני וורלד, סיור VIP בפארק וארוחת ערב במסעדת Narcoossee’s, שנמצאת על חוף לגונת שבעת הימים באורלנדו.

ככה זה נראה:

ההרשמה להגרלה מתאפשרת על ידי תרומה של 10 דולר לקרן, בתמורה ל-100 השתתפויות בהגרלה, וככל שתורמים יותר, כך מקבלים השתתפויות רבות יותר. אם תרצו, תוכלו להירשם להגרלה גם בלי לתרום, אבל תקבלו השתתפות אחת בלבד. ההרשמה להגרלה תהיה פתוחה עד ה-16 במאי, והזוכה המאושר יוכרז ב-30 במאי, ויוכל להזמין את הטיול של עד ינואר 2022.