בן עוזרי, 20, לוחם בצה"ל, אוהב מאוד בעלי חיים. בעת שירותו בחברון הוא נתקל במאות מקרים של הזנחה והתעללות בחתולים וכלבים. פעמים רבות הוא דאג לטפל בהם ולהעביר אותם לקבל טיפול רפואי במרפאות וטרינריות בישראל כדי להציל את חייהם בסיוע של עמותות המטפלות בבעלי חיים. הוא כבר הספיק להפוך למוסד של אדם אחד, וכל פעם שמישהו נתקל בהתעללות בבעלי חיים בחברון, עוזרי הוא הכתובת לטיפול וחילוץ.

לא פעם הוא מימן את הטיפול בחתולים והכלבים ממשכורתו הצבאית, אבל לאחרונה הוא החליט לצאת ביוזמה יוצאת דופן, ולפנות לגולשים כדי לגייס 40 אלף שקל במטרה להציל את כלבי וחתולי חברון. "בכל יום אני מקבל פניות עם תמונות וסרטונים של הזנחה, רעב ומקרי התעללות", כתב עוזרי בקמפיין גיוס ההמונים שפתח, "עבורי זה כבר דבר שבשגרה. בשנה האחרונה חילצתי למעלה מ-150 כלבים וחתולים ועשיתי לעצמי שם 'כחייל המחלץ'. אני מקבל המון דיווחים מחיילים בבסיסים השונים ומנסה לעזור ככול האפשר לכל בעל חיים במצוקה".

לדבריו, בעקבות הפעילות הנרחבת שלו הוא זקוק לתרומות מהציבור כדי לממן את הטיפולים הרפואיים של בעלי החיים וההסעות שלהם למרפאות ולכלביות של עמותות: "כל זה עולה כסף רב שאני מתקשה לממן. אני מקבל לעיתים סיוע מעמותות שונות אבל זקוק לגב משלי כדי שאוכל לתת מענה אמיתי, וחיים של בעלי חיים לא יהיו תלויים בזמינות ונדיבותם של אנשים אחרים", הוסיף עוזרי.

עוזרי מדגיש כי הכספים שייאספו לא יעברו לכיסו הפרטי אלא רק לחילוץ בעלי החיים, הסעתם ומתן טיפול רפואי הולם עבורם.

עד כה נאספו כ-35 אלף שקל, ונראה שעוזרי ישיג את היעד שהציב לעצמו. "הלוואי שכולם היו כמוהו. הוא מופת ודוגמה לאחרים", אמרה דוברת עמותת 'תנו לחיות לחיות', אתי אלטמן, "כל מיזם כזה גורם להצלה של עוד ועוד בעלי חיים. הוא מעורר השראה".