לא פחות מ-3,800 צעירות הגיעו להיבחן לתפקיד הילדה הג'ינג'ית במחזמר החדש "אנני" שיעלה בקרוב בישראל. המחזמר המצליח מברודווי עובד גם לסרט הוליוודי בתחילת שנות השמונים ובמהרה הפך לקלאסיקה מוכרת. בגרסה הישראלית למחזמר שעוסק בילדה בת 11 מבית יתומים שחולמת לאמץ זוג הורים, יככבו טלי אורן בתור מנהלת בית היתומים ואבי קושניר בתפקיד האבא העשיר שיגשים לאנני את החלום. את תפקיד אנני יבצעו שתי שחקניות, שיעשו רוטציה ביניהן, מלוות בשורת מקהלה מגוונת במיוחד. 

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

שי הראל וליה שקד הן הבנות שנבחרו לגלם את הדמות הראשית, ובראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" הן אמרו: "בית ספר הכי חשוב, תזכרו את זה תמיד". בהמשך הראל התעקשה שאף אחד לא אמר לה להעביר את המסר הזה, ושקד לעומתה קצת איבדה את המילים כשנשאלה האם היא מספיקה לעשות שיעורי בית. אם תהיתם, ליה שקד מחזיקה ברזומה מרשים לגילה ועלולה להיות מוכרת לכם מהמחזמר "אוויטה", מקלטות ילדים או מבמות שונות בהן הופיעה. 

ילדה אחת התבלטה מעל כולן וקיבלה תשומת לב רבה במיוחד. עומר מורן בת ה-7 היא השחקנית הצעירה בהפקה, ובתה של מובילת קמפיין "ישראל מתייבשת" רננה רז. דנה גרוצקי שאלה אותה האם היא נהנית בחזרות, והתרגשה מתגובתה של עומר הקטנה: "אני נהנית מאוד. בעיקר זה ששרתי וראיתי אותך בוכה, הרגשתי בלב שזה מרגש וגם את היית חמודה".

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:50, קשת, ערוץ 12