עלילות ליהיא גרינר ומשטרת ישראל ממשיכות גם היום, כשכוכבת הריאליטי הגיעה מלווה בעורך דין לתחנת המשטרה בכפר סבא כדי להיחקר. מחוץ לתחנה חיכו לה המצלמות וגרינר הגיע מחויכת למדי, מה שהשתנה די מהר מיד אחרי שיצאה מהתחנה. 

כזכור, גרינר הסתבכה אחרי שהעלתה סטורי בו היא מקללת שוטר שנתן לה דו"ח, אחרי שנתפסה מתעסקת עם הטלפון במהלך נהיגה. כמה דקות אחר כך הסירה את הפוסט, אבל הוא כבר הספיק לסבך אותה. "מה עשו מזה? אלוהים אדירים", אמרה בכניסה לתחנה, "אני פותחת את החדשות וגננות, אונס, פיגועים וליהיא גרינר קיללה שוטר. לא קיללתי אותו בפנים וכולם קיללו פעם אחת או פעמיים שוטר". 

השוטר אמנם בחר בהליך אזרחי ושלח לה התראה לפני תביעה, אם לא תוציא הודעת התנצלות ופיצוי של 250 אלף שקלים. אבל במקביל מתנהל הליך פלילי על סעיף העלבת עובד ציבור. "אני אגיד לך את האמת, לא נעים", אמרה כשיצאה, "לתת לי הרגשה של פושעת, של עבריינית. טביעות אצבעות, לעשות לי תמונה, זה מוגזם נורא. ששוטר נכנס לתפקיד הוא צריך להיות מוכן לזה שיקללו אותו". 

"כולם קיללו פעם או פעמיים שוטר"  (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת)
מה חשבה ליהיא גרינר על החקירה במשטרה? | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", שידורי קשת

"הדברים שליהיא אומרת זה בדיוק הדברים שבית המשפט העליון אומר", חיזק את גרינר עורך הדין שלה, בן מעוז, "עובד ציבור צריך לגלות סיבולת ברמה גבוהה יותר. אנחנו לא אומרים שהדברים של ליהיא אמרה הם מקובלים, ולכן היא גם מסרה את ההתנצלות שלה. סיפור הזה יצא מפרופורציה, שמשטרת תחזור להתעסק בדברים הכל כך חשובים שהיא צריכה להתעסק בהם".

אבל בשורה התחתונה, העלבת עובד ציבור היא עבירה עליה העונש הוא עד חצי שנת מאסר בפועל. "אז אני אלד בכלא?", שאלה גרינר, "שזה ייגמר כבר. יש לי מלא עבודה וגם למשטרה".