סלבס מכל העולם חשופים יום יום לתגובות שליליות שחלקן חצו את הקו האדום, ומילות גנאי, תיאורים גופניים מעליבים וגם סתם איחולים נבזיים מציפים את עמודי הפייסבוק והאינסטגרם הפרטיים שלהם. הטרנד בו מפורסמים מגיבים לטוקבקיסטים הגיע מהוליווד, שם בין היתר גם גל גדות הסבירה לאזרחית מודאגת לאן נעלם החזה שלה. 

אבל למה לא לעשות מהלימון לימונדה? חברתה הטובה של גדות, רותם סלע (914K עוקבים) והגברת עם הפאוץ', נועה קירל (838K עוקבים), התייצבו לקמפיין חדש של סמסונג בוא הן מגיבות לכל אותם "המילים היפות" שנאמרו עליהן, ועל הדרך סיפרו לכתב ערב טוב עם גיא פינס מה הן חושבות על כל אותן התגובות.

"אני חושב שההורים שלה שכחו אותה ברכב קצת יותר מידי והיא השחימה", צחקה קירל תוך כדי שהיא מקריאה. היא אומנם עם רפרטואר מפואר מאחריה אבל אי אפשר לשכוח שמדובר רק בנערה בת 18. "בגיל 14 לקבל מלא תגובות וביקורות שליליות זה נורא קשה. אני לא אשקר שבכיתי וכעסתי, אבל למדתי להתרגל לזה, זה עובר ליידי. יותר חשוב לי מה הקרובים אליי חושבים עליי מאשר מה שכל אחד כותב באינסטגרם".

מנגד עומדת המנחה והדוגמנית רותם סלע שהיא בדיוק כפול מגילה של קירל, והיא? בכלל לא מתרגשת. "שום דבר שמישהו יכותב עליי ולא מכיר אותי ממש מזיז לי את ה...", אמרה בנחרצות, "אני מאמינה כבר לכל תגובה שלא יכתבו". נראה שהיא אפילו התחילה להינות קצת מהעניין: "פותח טלוויזיה - רותם, נוסע על איילון – רותם, פותח עיתון – רותם, רק כשפותח את הדלת של הבית אני רואה את אשתי", הקריאה וצחקה את הצחוק המתגלגל שלה.

"אני אעלה כל דבר שבוער בי" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

האינסטגרם שלה כבר מגרד את המיליון עוקבים, אבל מסתבר שהסוד שלה בכלל לא טמון בתמונות. "ככל שאני לא מתפעלת אותו העוקבים עולים מהר יותר", חשפה סלע. "זה משהו מפגר". אבל נראה שהדבר שחשוב באמת הוא בכלל לנצח את בן הזוג הטלוויזיוני שלה. "אני תמיד בפער של 60 אלף עוקבים מעל אסי, הוא קצת צמצם באירוויזיון אבל אני מגדילה את הפער שוב". כשנשאלה האם באמת קונה עוקבים כמו שסיפר עזר, היא מהרה להכחיש, אבל לגבי העוקבים שלו ענתה בנחרצות: "קנויים".

 האינסטגרם של סלע נראה אולי למראית עין כמו של כל דוגמנית אחרת, מלא בתמונות פוטוגניות וכמה הבלחות של בגד ים, אבל כשמשהו יושב עלייה, היא לא מתביישת לחשוף אותו. בצעד אמיץ תקפה את חוק הנאמנות של נתניהו והרשת מיהרה לבקר אותה ואת ההחלטה שלה, בין היתר גם ראש הממשלה החליט לתת את דעתו בנושא. "אני לגמרי אעלה עוד דברים כאלו", אמרה בנחרצות. "אני לא רואה מניעה לעלות משהו שבוער בי ואני מרגישה שאני צריכה לומר אותו. איזה סיבה יש לי לא להעלות?".