הערב עלתה לאוויר בישראל, התוכנית ששיגעה את העולם "רואים את הקול". פורמט בו בכל תוכנית עולים שישה בעלי מקצוע שונים, שמסתירים סוד לגבי היכולת המוזיקלית שלהם. מולם, יושבים פאנל של שופטים שצריכים להדיח אותם שלב אחר שלב ולנסות לחשוף האם מדובר בזמר מקצועי או זייפן עם שפת גוף של זמר. צוות של "לילה טוב עם גיא פינס", פגש את חברי הפאנל על סט הצילומים, ביניהם אבי נוסבאום, עידו רוזנבלום, שירי מימון, אילנית לוי והמנחה - ארז טל.

נדמה כי גם חברי הפאנל של התוכנית, עוד לא ממש סגורים איך בדיוק להסביר את הפורמט. "בואו נעשה את זה מעניין, כל אחד יגיד משפט והבא אחריו צריך להשלים ונראה אם יבינו את הפורמט", מציע נוסבאום. ארז טל משתף פעולה עם הרעיון ומתחיל: "כל הפורמט הזה הוא..", נוסבאום ממשיך אותו בבדיחה על חשבון המנחה: "פורמט שארז יכול להסביר בקלות". עידו רוזנבלום נחלץ לעזרתם של השניים ומבהיר, "מבינים את הפורמט באמת ברגע שמישהו צורח כמו תרנגולת שחוטה".

על פי מה שהם מספרים, נראה שכדי לגלות זייפנים, צריך שיטה של ממש. שירי מימון, שהיא היחידה בפאנל עם רקע מוזיקלי אמיתי, מסבירה את היתרון שלה על שאר חבריה לשולחן. "היתרון יחסי עליהם, בגלל שאני יכולה לקרוא קצת שפת גוף". בזמן הזה בצד הגברי של הפאנל ארז טל דווקא מפקפק ביכולות של מימון. "שירי באה ואמרה: 'אני יכולה להסביר לכם כי אני זמרת ושעושים ליפסינק זה כך וכך'. והכל קרס".

אבל העניין האמיתי כאן מאחורי הקלעים, הוא מסתבר כמות הפעמים שאילנית מספרת את סיפור ההכרות שלה עם שירי. "אם אנחנו נשמע את הסיפור הזה עוד פעם אחת. היא מספרת לנו את זה כל תוכנית, שלוש פעמים בתוכנית, הלוואי פעם אחת", מתלוננים הבנים. בזמן שאילנית מגיחה מהצד ותופסת אותם מדברים עליה. "מי שלא יודע אני ושירי היינו שש שנים בלהקת נוער יחד ומאוד קשה לשמוע את הסיפור הזה". נוסבאום מוסיף לה עקיצה לסיום: "מה זה לא יודעים? הלן קלר כבר יודעת על הסיפור הזה. די".