היא כבשה את השופטים והקהל ב"כוכב הבא" והגיע עד למקום השני בגמר הגדול, אבל בשביל אלה-לי להב זאת הייתה רק ירית הפתיחה. הכוכבת הצעירה חשפה הבוקר (שלישי) את סינגל הבכורה שלה - "זוט עני", כמתנה מושלמת ליום ההולדת ה-17 שלה, שחל ממש היום.

בשיער כתום ותפאורה צבעונית, להב כבשה את אולם הבאולינג עם שיר שמשלב בתוכו סאונד ישראלי, אמריקני ובעיקר קוריאני. הכוכבת הצעירה הביאה את ז'אנר הקיי-פופ הקוריאני עוד בימי "הכוכב הבא", אבל שם זה כמעט גרם להדחתה מהתחרות. היום היא כבר מספרת לכתב ערב טוב עם גיא פינס, על התגובות שאוהדות שמקבלת מאז: "אנשים אומרים לי שבזכות השיר שעשיתי הם התחילו לשמוע קיי-פופ".

להב היא אומנם רווקה מחוזרת ואישיות אהובה במיוחד, אבל זה לא תמיד היה ככה, בעיקר לא בבית הספר. "אנשים לא תמיד קיבלנו את מי שהייתי, כי הייתי שונה", סיפרה הכוכבת בביישנות. "את מנסה להיכנס למקומות, להיות עם חברים ולא כל כך רוצים להכניס אותך. את מרגישה את הדחייה. זה כאילו שאנשים אומרים לך 'לא כל כך בא לנו שתהיי איתנו אבל לא נגיד לך את זה, אז אנחנו נרמוז'. הם לא היו מתייחסים אליי, הולכים בלי להגיד לי לבוא, דברים של ילדים שמשאירים אותך מאחור".

למרות שהיום היא חזקה מתמיד, זה השאיר בה זיכרון שלא ממהר ללכת. "זה תמיד כואב, זה פצע, אבל אני שלמה איתו. הפצע נרפא, תמיד תהיה שם צלקת אבל אני שלמה איתה כי היא עושה אותי מי שאני". ולמרות זאת ואולי בזכות, להב כבר עם הפנים קדימה. "אני בן אדם שפחות מתאים לו מסגרות של עבודה נורמטיבית, אני מאוד פרועה. אני אשמח אם זה יפרנס אותי ואת הבית שלי בעתיד, זה החלום".