יהונתן מרגי מסמן עוד וי בקריירה הצעירה שלו, ובנוסף להופעות, לקליפים, להשתתפות בפסטיגל ולזוגיות הנוצצת עם נועה קירל, הוא הופך עכשיו גם לדוגמן. הזמר הצעיר מצטרף לרותם סלע בתור פרזנטור של רשת האופנה קסטרו, יחד עם השחקנית ריף נאמן, וסלע לא מסתירה את ההתרגשות ואת העובדה שהיה לה חלק משמעותי בבחירת הזמר לקמפיין: "שלא להגיד שאני ביקשתי, וממש דאגתי שזה יהיה מרגי", הודתה הדוגמנית והמנחה. כידוע, בן זוגה של סלע הוא בנם של הבעלים של קסטרו, לכן זה לא ממש נשמע מופרך.

לפי ההערכות, מרגי יקבל על שנתיים בקסטרו יותר ממיליון וחצי שקלים, כולל מימון קליפים שלו שיופקו בשיתוף הפסקת הפרסומות, בדומה לחברתו נועה קירל שעשתה זאת עם החברה המתחרה. 

View this post on Instagram

A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

כבר שנתיים עברו מאז שסלע ומרגי נפגשו לראשונה בכוכב הבא לאירוויזיון, וכבר אז המנחה לא הסתירה את העובדה שהיא מעריצה אותו: "הוא במקום הראשון בפלייליסט שלי", הודתה סלע. ועכשיו ההערצה הזו עברה לדור ההמשך: "אורי הבת שלי, מאוהבת בו ברמה שכל מה שהיא מדברת עליו זה שהיא רוצה להתחתן עם מרגי", סיפרה סלע. "היא יושבת איתי באוטו ואומרת לי: 'אמא, מה את אומרת? הוא שר את השיר הזה לנועה או לי?', כל הזמן היא מדברת איתי רק על מרגי". נועה קירל, אנחנו במקומך היינו שומרים עליו טוב טוב.