ברודווי מאחורייך: הזמרת שירי מימון תככב בתפקיד קולנועי ראשון בסרטם החדש של חנן סביון וגיא עמיר. אחרי ההצלחה של הסדרה עספור והסרט מכתוב, שהביא יותר מ-600 אלף צופים לאולמות ושבר את שיא כל הזמנים, מגיעה קומדיית הפשע החדשה של הצמד - מחילה.

במרכז העלילה עומדים שאול (גיא עמיר) וניסן (חנן סביון) שנפגשים שוב אחרי שעברו שלוש שנים מהשוד שהשתבש, אותו ביצעו יחד. ניסן, שהצליח להימלט מהמשטרה בעוד חברו נכנס לכלא, הגיע לבקש מחילה עם שחרורו של שאול, לפני יום הכיפורים. 

חנן וגיא מתוך מחילה
חנן סביון וגיא עמיר מתוך הסרט 'מחילה' | צילום: לאל אוטניק
 

שירי מימון על תקן החוזרת בתשובה בתפקיד רבקי, אלמנה בת 30 שחולמת להקים משפחה יחד עם ניסן. בנוסף לשחקנית החיזוק המפתיעה, יככבו גם אלון אבוטבול בתפקיד ראש משפחת פשע, צחי הלוי, נועה קולר ומיכל לוי.

סביון ועמיר, שרגילים כבר לככב בסרטים של עצמם בניגוד ליוצרים אחרים, הפעם גם ביימו את הסרט החדש. מחילה יצא לאקרנים בתאריך ה-26.9.19, והוא צריך לעמוד בציפיות הרבות שמופנות כלפיו אחרי ההצלחה הענקית של קודמו, מכתוב.

"במכתוב עסקנו ביכולת שלנו לנתב את חיינו לטוב דרך מעשים טובים שנעשה - עשה טוב ויהיה טוב", אמרו עמיר וסביון, "במחילה בחרנו לבחון את ההשלכות העצומות שיכולות לנבוע ממעשה עוול אחד קטן, ואת יכולתה של סליחה להתגבר על הרע ולצאת לדרך חדשה".