בכל יום אנחנו מקבלים עוד ועוד הנחיות חדשות שמגבילות ומשאירות אותנו בבית, אבל לא את אופירה אסייג. המנחה התייצבה לצילומים של קמפיין חדש לחברת התקשורת הוט, הפעם בלי רונאלדו, אבל עם מספיק כריזמה כדי לנהל את כל הסט בהתאם להנחיות משרד הבריאות וראש הממשלה.

"יש נהלים, אנחנו לפי הספר", הסבירה בעוד שהיא מבקשת מכולם לחטא את הידיים ולשים כפפות, "אם צריכים להיות עשרה אנשים יהיו עשרה אנשים. גם אם היו פעמים שהייתה חפיפה, אחד הלך ואחד יצא, אין 11, אין 12 ואפילו לא עשר וחצי".

אבל אל תחשבו לרגע שהיא לא שולטת גם מרחוק בכל מה שקורה אצלה בבית. שם היא השאירה את שלושת הילדים שלה, אמלי, אריאל ואייל, יחד עם שלושת הכלבים עליהם שומרת 30 ימים: קייטי פרי, קים קרדשיאן ווסט ומסי. ואיפה בן זוגה, גילי מנקין? כמה שיותר רחוק. "יהיה לזה מחיר מאוד כבד, הוא יודע חד וחלק".

View this post on Instagram

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) onבן זוגה שנחת לא מזמן מארה"ב, קיבל את סידור הלינה שלו רחוק מהבית. "גילי קיבל הודעה מאוד קשה בלילה, 'תבוא לעזור, תיכנס לבידוד, אין לחזור הביתה'. הוא ביקש להיות בחדר קולנוע בקומה מינוס אחת, אמרתי שאין סיכוי, כלום, הוא לא מתקרב לשכונת תל ברוך. שיהיה בהרצליה, בפתח תקווה, בכפר סבא אצל טביב, בבית שלי הוא לא יהיה".

אז בין כל הבלגן שנמצא אצלה בבית, הקמפיין והצילומים לתוכנית שלה ושל אייל ברקוביץ', היא מצליחה לשמור גם על המשקל וירדה 17 קילו בחמישה חודשים. "היום אני בדיאטת הוליווד, שני תפוחים בבוקר, 350 גרם חלבונים בצהריים ושני תפוחים בערב. זה מאוד קשה, אבל אפשר לשתות אספרסו, קפה שחור ומים חופשי. בימים אחרים זה קצת אחר, הורדתי מלא סוגים של מזון".

אז אולי העובדה שהיא לא הייתה צריכה לעמוד בפני הפיתויים על השולחן בחתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג עזרה קצת לדיאטה, אבל גם פינתה לה ערב שקט בחמישי האחרון. "אנחנו בזמן קורונה, עזבי אותך מאייל. אני מאחלת לכולם כולל כולם ובראשם לאייל גולן, שיהיה בריא ושכל עם ישראל יהיו בריאים ושלאף אחד לא יהיה קורונה, כל השאר לא מעניין".