אחרי שהסתיימה פרשת "משחקי חברה" בה היה מעורב, אייל גולן מנסה להתחיל כעת דף חדש. בתור התחלה, הוא בחר להופיע בהיכל מנורה מבטחים, שם גם התערבב עם המעריצים ושר מתוך הקהל, ואף הקדיש לארוסתו את השיר "לוחמת": "אשתי לעתיד פה, תודה לך על מי שאת", אמר גולן לדניאל גרינברג, שהתרגשה ולא הצליחה לעצור את הדמעות. "כמה אני מעריך אותך, אני יודע כמה קשה הדרך שאת עוברת לצדי".

אבל מאז שגרינברג נכנסה לחייו, יש עוד כמה שהיו במעגל הראשון וכבר לא מוגדרים כחברים. בני פרץ, מנהלו לשעבר ושותפו העסקי של גולן, התארח בשישי האחרון בתכנית של אופירה וברקוביץ', והודה כי הוא וגולן כבר לא חברים, אך עדיין שותפים: "אנחנו שותפים כי אין ברירה, אנחנו צריכים לכבד הסכמים, אנחנו צריכים לכבד חוזים", סיפר פרץ. 

בני פרץ על הסכסוך עם אייל גולן
"שותפים כי אין ברירה". בני פרץ | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ", קשת 12

"יש תמיד מחלוקות, גם בין בני זוג יש מחלוקות, אין מה לעשות", הגיב גולן על היחסים עם פרץ. "אפשר להגיד שהיה פנצ'ר, החלפנו גלגל, אנחנו נוסעים קדימה, הכל בסדר. אף אחד לא יכול לקחת מבני את מה שהוא עשה בשביל אייל. ואף אחד לא יכול לקחת ממני את מה שעשיתי בשביל בני".

ומה לגבי עומר אדם? "תשמע, אני ועומר בסדר גמור, כל אלה שמחפשים מלחמות וריבים, לא קיים", סיפר הזמר. "שימשיך, יעלה ויצליח. איתי או בלעדיי, הכל בסדר. עומר יודע לשיר. להגדיר אותנו כחברים, אנחנו לא חברים, כי אנחנו לא יוצאים ביחד ולא מבלים ביחד". 

עוד בלטה בהיעדרה באותו הערב היא רונית, אמו של הזמר. בהופעות משמעותיות שלו היא תמיד ישבה בשורה הראשונה ליד הילדים, אבל הפעם הם ישבו ליד ארוסתו של גולן וההורים שלה, כשברקע השיר שהוא כתב אז לאמא של ילדיו, "מלכת היופי שלי".

חודש וחצי לפני החתונה, בני הזוג עדיין לא החליטו כמה ימים בנפרד הם ייקחו כדי להתגעגע אחד לשנייה. "היא אמרה לי שבוע, פתאום עכשיו זה יומיים", צחק גולן. "גנבו לי חמישה ימים". ומה עם מסיבת הרווקים? "כולם חושבים עכשיו – מסיבת רווקים, מדמיינים מסיבת חשפניות. אין, זה לא בשבילנו", אמר הזמר. 

אייל גולן מדבר על הכל - אקסטרה 2
יהיו רק יומיים בנפרד לפני החתונה. גולן וגרינברג | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12