אמש (שבת) הופיע איתי לוי בהיכל מנורה מבטחים, מול קהל של 12,000 אנשים. לוי לא חסך באף פרט, וההופעה כללה את כל הגימיקים שקיימים בשוק: במה 360, מסכי לד צבעוניים עם וידאו, זיקוקים, צמידים זוהרים ומסיבה אחת ענקית. "אני לא חוסך אף פעם במופעים שלי", הודה הזמר, "כל פעם אנחנו מחפשים להפתיע את הקהל. זה מגרש משחקים ענק שבו אתה אומר 'אני בא ביום הזה ואני רוצה להגשים את כל החלומות שלי'".

בקהל באו להרים לזמר המנהל והקולגה אייל גולן, שבקיץ יעלה איתו מופע משותף, עדן בן זקן שוויתרה על הופעה בהיכל באותו הערב בגלל ההיריון, ואמו של לוי שלא מפספסת שום הופעה וקיבלה מקום של כבוד בשורה הראשונה. אבל עדיין, לא הייתה שם מישהי שתפסה את ליבו של לוי. 

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

לפני קצת יותר מחודשיים הזמר וארוסתו, הדר חיון, ביטלו את החתונה, ומאז שמו של הזמר לא נקשר בשמה של אף בחורה חדשה. 

מתחילות איתך בחורות? אתה פנוי רגשית?
מתחילות איתי, ברור".

מי שרוצה את ליבו של איתי לוי, מה היא צריכה לעשות?
"וואו, היא צריכה להיוולד מחדש, היא לא קיימת. סתם, אני צוחק. שתהיה חברה טובה, זה מה שחשוב, אם אין חברות זה לא שווה כלום".

יש גברים שמתחילים איתך?
"כולם מתחילים עם כולם. הכל טוב".

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

לאחרונה הזמר הכניס לחייו אהבה חדשה בדמות כלב מלטזי קטן העונה לשם "לואי", ואמש הוא חשף שהוא קצת מתקשה להתרגל לעניין: "אני לא אשקר, מאוד קשה לי. אני לא יודע לאכול את זה, כי הוא לא מדבר. אני לא יודע אם הוא רעב, אם הוא צמא, אם הוא רוצה ללכת לטייל. זה מאוד לא פשוט, זאת אחריות ענקית".

זה ממלא קצת את המקום של זוגיות בבית?
"אני לא חושב שזה יכול למלא זוגיות, אני חושב שזה יכול להוסיף. אבל אני לא מפחד מהבדידות. הבדידות היא חלק ממני, אני מאוד אוהב את הלבד, אני איש סוליסט. אני לא אספר סיפורים עכשיו שאני אוהב ילדים רצים בבית ומישהי שאומרת לי 'כפרה, תוריד את הזבל', עזבי אותי מהחרטות".

אבל היית אמור להתחתן עד לפני כמה חודשים.
"בסדר, גם היה אמור להיות לי אבא והלך בגיל 16". 

לוי כעת מגשים לעצמו את החלום הכי בסיסי, לחגוג את ההצלחה. לא סתם קוראים לו בתעשייה, בפניו או לא, "הנסיך" או "הטווס". הוא אימץ את כל הסממנים: תכשיטים מנצנצים שענד בהופעה, שני זוגות של נעלי לובוטין, שעון ממותג בשווי חצי מיליון שקלים וז'קט משובץ אבני סברובסקי עם ראשי התיבות שלו.

"אין לי גינונים של כוכב, אני לא חושב שאני כוכב", טען הזמר. "אני איש עבודה, אני חושב שהרבה אנשים באים לא בגלל הפרצוף היפה שלי ולא בגלל שאני תימני שלם, זה לא מעניין. אנשים באים כי השירים טובים, אנשים באים כי אתה פרפורמר. את יודעת מה? אני לא רוצה להגיד עליי שאני זמר מעולה, אני חושב שאני פרפורמר מצוין. את זה אני יכול להעיד על עצמי". 

איתי לוי כובש את היכל מנורה - אקסטרה
"אין לי גינונים של כוכב". איתי לוי בהופעה אמש בהיכל מנורה מבטחים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12