במהלך היום עלו תהיות האם מגישת הטלוויזיה צופית גרנט, שכבר שנים לוחצת לצופים על בלוטת הדמעות, והזמר והשחקן החרדי, שולי רנד, שנמצא בפרידה לא פשוטה מבת זוגו, מנהלים מערכת יחסים. הזיווג המפתיע הזה העלה שאלות רבות, ומערכת ערב טוב עם גיא פינס יצאה לנסות למצוא את התשובות.

מקורבים מספרים שהשניים הכירו בלימודים משותפים של טאותרפיה, שיטה מודרנית לטיפול בהתמכרויות על פי תורות סיניות עתיקות. בעקבות כך, הם החלו לבלות זמן רב יחד, ואפילו מספרים שרנד ישן בביתה של גרנט ברמת חן, ואף נצפה בבית הכנסת בשכונה שלה.

אנשים דיווחו שראו אותה מגוננת בפייסבוק על הזמר, מפני מתקפות של בת זוגו לשעבר. בפרסומים שונים בתקשורת אף נטען כי הוא פגש את ילדיה של מגישת הטלוויזיה, והיא מגיעה להופעותיו בקביעות בתקופה האחרונה.כזכור, גרנט הייתה נשואה למאמן הכדורגל אברהם גרנט יותר משני עשורים, ולהם שני ילדים משותפים. עד לא מזמן היא הייתה בזוגיות עם אספן האומנות דוד חן, אי קפה משותף.

הזירה של רנד מעט שונה משל מגישת הטלוויזיה. הוא היה נשוי במשך יותר מ-30 שנה למיכל בת שבע, שהייתה גם המנהלת האישית שלו. הם חזרו יחד בתשובה ושיחקו זוג נשוי בסרט "האושפיזין" שהזמר כתב. יש להם שבעה ילדים משותפים, ולפני כשלוש שנים נפרדו אך עדיין לא התגרשו עד היום. במקביל התחילו לצוף טענות הדדיות על מערכת יחסים אלימה.

תגובת צופית גרנט, הסוכנת זוהר יעקובסון:
"שולי וצופית אכן חברים ומכירים, הם לומדים ביחד פעמיים בשבוע ומפתחים פרויקטים משותפים".

תגובת שולי רנד, הסוכן דוד פדידה:
"שולי רנד וצופית גרנט לומדים יחד טאותרפיה ועובדים במשותף על סדרה שעוסקת בהתמכרויות".