ביום ראשון האחרון, כוכבת הילדים אולי הכי גדולה של זמננו, הגיעה אל הבקו"ם ועלתה על מדים בפעם הראשונה בחייה (שלא לצורך צילומים כמובן). את הגיוס של נועה קירל ליוו כלי תקשורת רבים שתיעדו כל רגע מכל זווית, ויום אחרי כבר יצאה הודעה כי היא ובן זוגה, מרגי, מתכוננים לטוס לתאילנד.

פרק 21
"אני רוצה לראות מי היה מגייס את הבת שלו עם כליה אחת לצבא" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12

הגיוס האינטימי והטיסה שלאחריו גררו לא מעט תגובות. כתב ערב טוב עם גיא פינס תפס את קירל מאחורי הקלעים, מתכוננת לגמר הגדול של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, בו היא תופיע עם הלהיט הענק שלה "פאוץ'". היא אומנם לא יכלה להגיב לנושא ללא אישור, אבל מזל ש"דובר אבא" היה שם לתת את כל האמת שלהם.

"אין מה להרים גבות", הסביר אמיר קירל, אביה של החיילת הטרייה, "צו הגיוס של נועה היה ל-17.2. הצבא החליט מסיבותיו שלו ובצדק, ובצורה מכובדת לאפשר לה גיוס אינטימי ומכובד, ולכן הוא הזמין אותה על חשבונה הפרטי ליום התחיילות גיוס, תאריך הגיוס שלה נשאר ב-17.2".


"לכל המצקצקים שחושבים כך או אחרת, אני באמת הייתי רוצה לראות מי היה מגייס את הבת שלו עם כליה אחת לצבא, או לא מחפש את הפטור. אנחנו נלחמנו קשות ונאבקנו שנועה תתגייס לצבא. נועה הייתה, הינה ותהיה דוגמא נפלאה לכל הנוער בישראל. צו הגיוס היה ב-17, נשאר ב-17 והיא תעשה את הטיול לפני צבא בדיוק כמו כל הנערים בישראל, בהבדל קטן שהיא עבדה מאוד קשה והיא הרוויחה את זה ביושר".