אחרי שעות של הכנות הכוללות איפור, תסרוקות ותלבושות מוקפדות, הגיעו הכוכבים הבולטים בתעשייה לאירוע "היפים והנכונים" של שנת 2017 בקניון בצפון תל אביב. באופן די מפתיע מרבית הכוכבים שהגיעו לראש הרשימה דווקא לא נכחו באירוע הגדול. שלומית מלכה, שדורגה על ידי המגזין במקום השישי, נמצאת בימים אלה עם בן זוגה יהודה לוי בלוס אנג'לס במסגרת הצילומים לסדרה החדשה שלו. הוא אגב, לא נכנס השנה לרשימה הנחשקת. 

רותם סלע, נציגת הצמד שקטף את המקום הראשון, סיפרה ל"ערב טוב עם גיא פינס" על התחושות סביב התואר המכובד. "זה תמיד מרגש להגיע לקניון ולפגוש 550 אנשים שאתה לא מכיר, שמבקשים סלפי", אמרה בחיוך. ומה היה קורה אם לא היו מקבלים את המקום הראשון כצמד? לרותם סלע התשובה ברורה: "אם היו מפרידים בינינו, אני הייתי במקום הראשון והוא במקום השבע עשרה או השמונה עשרה".

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

באופן יוצא דופן, דווקא דוגמנית העל ומנחת הטלוויזיה בר רפאלי לא נכנסה כלל לרשימה השנה. עורכת מגזין "פנאי פלוס", ליאת לוי קופלמן, סיפרה כיצד בוחר המגזין מדי שנה את "היפים והנכונים": "מדובר באנשים שעשו איזושהי קריירה מקצועית ב-2017, אנחנו לא מודדים על פי 'האם הופעתי במדורי הרכילות?'. בר הייתה בהריון, ילדה, ולקחה הפסקה קצרה בקריירה שלה".

 "ערב טוב עם גיא פינס": ראשון עד חמישי ב-18:55 בקשת, ערוץ 12