מאז הצעת הנישואים של אייל גולן, דניאל גרינברג הייתה נתונה למתקפה נגדה, כשאנשים קרובים לגולן אף טענו כי היא כישפה אותו. בראיון ל"ערב טוב" עם גיא פינס דניאל גרינברג מחזירה אש. גרינברג מתראיינת ל"ערב טוב" עם גיא פינס על סט צילומים, אליו הגיעה ללא טבעת האירוסים, "הטבעת נשארה בבית, רוב הסיכויים שלא הייתי מצטלמת איתה ואם הייתי שוכחת אותה או מאבדת אותה הייתי מתבאסת".

הוא קלע לטעם שלך?
"הוא שאל אותי, הוא היה הכי ישיר. הוא אמר 'שלחי לי תמונה של שאת רוצה'".

אז כן ראית את זה מגיע?
"לא ידעתי מתי, זה יכול להיות שבוע, שבועיים, מחר מחרתיים".

את מאושרת?
"לא רואים?".

אז כן, רואים על פניה של גרינברג שהיא אכן מאושרת,. שהיא לא נותנת לאותם מקורבים לגולן להרוס לה את מצב הרוח, בטח לא לאלה שמאשימים אותה בנתק של אייל מאמו, חבריו ומהחברה הכי טובה – אופירה אסייג. "את לא יודעת שהתחממות הגלובלית גם באשמתי?", אומרת גרינברג בציניות, "בסופו של דבר הכל נגמר ומתחיל בדניאל".


"גברים לא רושמים לי דברים רעים באינסטגרם, זה לרוב בחורות"


נראה לי שזה לא נוגע בך כל האשמות האלה.
"זה לא נוגע בי. כל כך פשוט להפיל הכל על בת הזוג ולהגיד שהיא גרמה לריחוק, במקום שניה להסתכל על זה בצורה אחרת ולהגיד 'וואלה, הילדה הזאת, בת 25, גרמה לשינוי אצל הבן אדם ואצל הסביבה שלו'. אני הכנסתי לאייל את העניין של יותר בית ומשפחה ופחות בילויים. אני יכולה להגיד לו היום 'לך תצא תבלה' והוא יגיד לי 'לא בא לי'. לאנשים קשה לאכול את זה וזה בסדר, אני מבחינתי רק יכולה לטפוח לעצמי על השכם. מי שלא טוב לו עם זה.. שיחיה עם זה".

גרינברג היא אישה חזקה, שמאוד בטוחה במקום שלה בקשר עם הזמר. גם התגובות הקשות של המעריצות ברשתות החברתיות לא עוצרות אותה מלדהור קדימה, והיא לא מסתירה את תחושותיה לגבי אותן מעריצות,  "גברים לא כותבים לי דברים רעים באינסטגרם, זה לרוב בחורות ואפשר להבין את הסיבה לכך – קנאה. לא צריך להיות חכם גדול. כשאני רואה מישהי מגיבה לי פתאום 'איזה מכוערת' או משהו כזה, אני נכנסת לבדוק ואומרת 'רגע, מ את שתשפטי אותי? בואי נראה דקה, אוי... הבנתי'".

View this post on Instagram

A post shared by (@danielgreenberg) on

דניאל זוכה היום להצלחה, אך היא מספרת שלפעמים היא מתגעגעת לימים שלפני התהילה, "אני מבחוץ נראית הכי חיה את עולם הזוהר ואוהבת את הפרסום, אבל יש לי פעמים שאני אומרת לאייל 'מאמי תלך לבד, פחות בא לי עכשיו את הרעש, את האנשים ואת התקשורת. לפעמים בא לי לחזור להיות דניאל האנונימית שאף אחד לא מכיר".

אבל ראינו אותך באח הגדול.
"גיליתם אותי ב"אח הגדול" אבל אני כן יכולה להגיד לך שיש עניין כזה עם פליטי ריאליטי וזה נקרא 15 דקות של תהילה. כשאני יצאתי מבית האח הגדול היה איזשהו רעש סביבי שעשה לי לא טוב, והחלטתי לרדת מהרדאר. ואז אני יוצאת עם הבן אדם הכי מפורסם במדינה זה מעורר קנאה, אנטגוניזם, ביקורת ומיליון אחד דברים".

זה שיש ילדים מנישואים קודמים, את מוכנה לתיק הזה?
"זה לא תיק, אני חושבת שזו מתנה לקשר. אני אומרת את זה בכל ראיון שמגיעים לשאלה הזו – אין ילדים כאלה, אין נשמות טובות כאלה, אין קבלה כזו ואהבה כזו".

View this post on Instagram

A post shared by Liam Golan (@liam__golan) onהאקסיות יוזמנו לחתונה?
"כן, למה לא?".

אילנית סימסה מזל טוב?
"ברור. אילנית היא החיים".

ורוסלנה?
"לא, הכל בסדר. אני לגמרי מכבדת כל אחת והדרך שלה והבחירות שלה".

ומה עם ילדים? גרינברג רואה את זה באופק, אך ממש לא בזמן הקרוב, "כשהתחלתי לצאת עם אייל אמרתי לעצמי דבר אחד – אם אני אצא איתו זה רק ברצינות ורק כי אני חושבת שהוא יכול להיות האבא של הילדים שלי והגבר שלי לחיים. לא סתם לסמן וי ובאמת לשם הקשר הגיע".

ילדים זה על הפרק?
"לא כרגע, לאט לאט".