מה משותף לאד שירן, U2, ברונו מארס, שאקירה, ביונסה וג'יי זי? נכון, אף אחד מהם לא יגיע לישראל בקיץ הקרוב. אז למרות שאנריקה איגלסיאס ואלט-ג'יי כבר היו פה, ועל אף שמאלומה יופיע החודש בפארק הירקון, לישראלים רבים נמאס לחכות שהאמנים הגדולים יגיעו לישראל.

>> רוצים להישאר מעודכנים? כל הסקופים הכי חמים מחכים לכם בפייסבוק שלנו

על פי הערכות, רק בשנה האחרונה טסו 150 אלף ישראלים להופעות בחו"ל, בין אם דרך חבילות תיירות ובין אם הם רכשו בעצמם כרטיסים ברשת. בימים הקרובים צפויים לראות את ביונסה וג'יי זי באנגליה כ-10 אלף ישראלים. מעניין אם הם קנו כרטיס מראש, כי על פי דיווחים, עקב כישלון במכירות הכרטיסים הצמד מתכוון לחלק כרטיסים בחינם, כדי למלא את המקומות הריקים ולהימנע ממבוכה.

אז כמה זה בכל זאת יעלה לכם? אם תרכשו כרטיס להופעה גדולה בבירה אירופאית, תשלמו כ-250 שקלים לכרטיס רגיל. על כרטיס לגולדן רינג תתבקשו לשלם 800 שקלים ויותר, שזה לא נורא בהתחשב במחירי הכרטיסים לגולדן רינג בפארק הירקון, שיכולים גם להגיע עד 2000 שקלים. תוספת כרטיס טיסה ולינה יעלו לכם כ-2500 שקלים נוספים. אם אתם מתכננים להזמין ברשת, קבלו טיפ חשוב – מהרו והזמינו מיד עם פתיחת הקופות כי הכרטיסים להופעות השוות אוזלים במהירות. אמנם תמיד תוכלו לנסות את מזלכם באחד מאתרי הספסרות, אך מלבד מחירים מופקעים, כדאי גם להיזהר מכרטיסים מזויפים שלא פעם מופצים בדרך זו. בכל מקרה, אם בא לכם לחסוך את ההתעסקויות, תוכלו להתפנק ולרכוש חבילה מסודרת מחברת תיירות, הכוללת טיסה, מלון וכרטיס כניסה להופעה, במחיר שנע בין 700 ל-1000 יורו בממוצע.

>> לוח שידורים ערוץ 12

>> צפו בפרק האחרון של "ערב טוב עם גיא פינס" ב-makoTV

"ערב טוב עם גיא פינס": ראשון-חמישי ב-18:55, קשת, ערוץ 12