פעם בנצח מגיחה לעולם דמות ריאליטי כמו ליהיא גרינר, שנולדה ב"אח הגדול ". גרינר, שאין לה שום מחסום בפה ושום עצם בלשון, הפכה לכוכבת. מאז הפריצה, התגלגלה לעוד ועוד תוכניות עד שנחתה ב"הישרדות". וכשדמות כזאת פוגשת את נעמה קסרי – נולד פאוור קאפל שהמפיקים מתקשים לעמוד בפניו. כעת, אנחנו מפרסמים לראשונה שהצמד יככב בריאליטי נוסף.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Good morning

A post shared by Lihi griner ליהי גרינר (@lihigriner1) on

 

נעמה קסרי וליהיא גרינר במגעים לככב יחד בדוקו-ריאליטי חדש, אשר שילווה אותן כשהן מתנסות בחיים של אחרים. מקורבים מאשרים שפגישות ראשונות איתן התקיימו וגם צוות פיתוח עובד שעות נוספת. ההשראה היא התוכנית "החיים הפשוטים" מ-2003, שלקחה את פריס הילטון וניקול ריצ'י העשירות מהחיים הנוחים שלהן לחווה, שם נאלצו להתרגל לאורח חיים שונה מזה שהכירו עד אז.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

לא יודעת מי מכם/ן ראה, אבל אתמול בערב הוצגה כתבה בתוכנית חיסכון בערוץ 12, בה בחרו להציג באופן מגמתי וחד צדדי, תוך הכפשה והטעייה של הציבור במידע שגוי ושיקרי. בלי להציג את התגובה המלאה שלנו. כן , אני כועסת מאוד! הקליניקה היא הבייבי שלי ולא אתן לאף אחד לפגוע בה❗️ המרכז לאסתטיקה bu של נעמה קסרי עוסק זה מספר שנים בהצלחה רבה בטיפולי אסתטיקה באיזור פנים והצוואר ע״י רופאי שיניים ורופאים כלליים. לא בכדי בחר המרכז להעסיק רופאי שיניים אשר הינם בעלי ידע נרחב באנטומיית הראש והצוואר ובעלי יכולות מנואליות גבוהות במיוחד כמתבקש במסגרת עיסוקם. לאור עובדה זו , רואה בהם האיגוד לכירורגיה פלסטית מתחרה משמעותי בתחום ההזרקות האסתטיות ומנסה בדרכים לא כשרות, לא חוקיות ולא קולגיאליות להצר דרכם במקצוע תוך שהוא דורס סמכותו של משרד הבריאות ומעמיד עצמו באופן ציני בעמדת הרגולטור.לא מזמן יושב ראש איגוד הפלסטיקאים קיבל אזהרה ע״י הסתדרות לרפואה בישראל בשל עבירות אתיות כלפי רופאי השיניים. הציבור חייב לדעת שסטודנטים לרפואת שיניים בשנה השישית ללימודיהם באוניברסיטת ת"א וירושלים הם היחידים!!! שלומדים קורס מקיף בנושא בוטוקס וחומרי מילוי,לעומת רופאים כלליים בשנה השישית שאינם לומדים זאת כלל ובינהם פלסטיקאים לעתיד. הקליניקה תמשיך להעניק את הטיפול המקצועי והמסור ביותר לקהל לקוחותיו ולשביעות רצונו האופטימאלית , עם הרופאים המנוסים ביותר ועם החומרים המובילים. @bu.naamakasry

A post shared by NAAMA ⚜️ KASRY נעמה קסרי (@naama.kasry) on

 

נעמה חיה ברווחה כלכלית גדולה בהרצליה פיתוח עם איש העסקים גל ארז בעלה. גרינר הספיקה לדלג בין תכוניות ומיזמים עסקיים. גם בלי לקחת את המיליון על האי, הן בדרך להוכיח שוב שהן יודעות איך לשרוד בביצה.