אחרי שהחליט לעזוב את ישראל למספר חודשים יחד עם משפחתו בעקבות משבר הקורונה, עומר אדם מבלה בימים האחרונים במיקונוס. בסרטונים שצולמו ולמרות הבידוד, נראה הזמר חוגג באי היווני, שהפך לשם נרדף לחופשות של עשירי העולם. באותם הסרטונים, מצולם עומר בחוף נאמוס המפורסם באי, רוקד נהנה מאוד מהלהקה.

כזכור, לפני כעשרה ימים עומר אדם עזב את ישראל יחד עם משפחתו. לפי הדיווחים, הזמר לא ממש אהב את הבידוד, הלחץ הגובר וכן את הביקורת על מסיבת הזיקוקים על הגג של משפחת טולדנו, בה לקח חלק. עומר טס לקפריסין והיה אמור לשהות שבועיים בבידוד, אבל כפי שניתן לראות, הבידוד התחלף בחגיגות.

אז איך זה קרה? הרשויות ביוון מתירות כניסה רק לבעלי דרכון אירופאי, למישהו שנשוי לתושב או לאנשי עסקים בכפוף לאישור חריג. לפי דיווחים, משפחת אדם הגישה בקשה כזו כבר בחודש שעבר וכעת מתברר כי המשפחה עברה פרוצדורה חריגה שמיועדת למשקיעים. במסגרת הפרוצדורה, עברו שתי בדיקות קורונה ממשלתיות בתשלום והגישו בקשות לאישור כניסה ליוון שהתקבלו.

החופשה הארוכה של עומר אדם אקסטרה 1 (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
הזמר יבלה את החודשים הקרובים בקפריסין | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

באילו השקעות מדובר? במשפחת אדם מנסה לנצל הזדמנויות עסקיות שנוצרו ביוון, בעקבות המכה הקשה שחטפו עסקי הנדל"ן והתיירות במדינה. עומר ואביו, יניב, פועלים בשלושה כיוונים – ניצול הזדמנויות נדל"ן תיירותי, הרחבת מותג המשקפיים של אדם ליוון וכן שותפות חדשנית של משקה אנרגיה אורגני מהפכני, שאמור להיות מופץ בקרוב בכל העולם.